Czemu nie ma żadnych wydarzeń z przedszkoli?

Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 51
Rejestracja: 09:15, 29.11.2011
Kontaktowanie:

Re: Czemu nie ma żadnych wydarzeń z przedszkoli?

Postautor: Agnieszka » 22:01, 26.01.2012

anna pisze:Pytanie ja w tytule.Wiekszość imprez odbywających się w szkołach,bibliotece,na basenie,cyrku itp.jest jakos na stronie odnotowana.A z przedszkoli nic-ani żadnego balu karnawałowego,ani mikołajek.



Witam,

Każde z łaskich przedszkoli dostało propozycję współpracy, tak samo szkoły podstawowe i średnie. Jednak przedszkola jakoś nie są chętne do podawania informacji o imprezach, przesyłania materiałów, stąd też takie braki :)

Myślę jednak, że to jest kwestia czasu i przekonania się do nowej, internetowej gazety, jaką jest laskonline.pl i już niedługo będzie dużo newsów także z przedszkolakami w rolach głównych.

Spora tu też rola Rodziców, informujcie nas o planowanych imprezach, po konsultacji i wyrażeniu zgody przez dyrektora, chętnie się na takiej imprezie pojawimy a potem ją Państwu zrelacjonujemy :)
--
Agnieszka
www.atamanka.pl
gg 1723412

anna
Posty: 1
Rejestracja: 21:27, 26.01.2012

Re: Czemu nie ma żadnych wydarzeń z przedszkoli?

Postautor: anna » 22:52, 26.01.2012

Bardzo dziekuję za tak szybka odpowiedz.Byłoby super bo dzieci tak lubią oglądac się na zdjęciach czy nagraniach ogólnodostępnych.Będę pytać Panią Dyrektor przedszkola do którego chodzi moje dziecko przy następnej imprezie czy wyrazi zgodę na udostępnienie zdjęć.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Agnieszka
Posty: 51
Rejestracja: 09:15, 29.11.2011
Kontaktowanie:

Re: Czemu nie ma żadnych wydarzeń z przedszkoli?

Postautor: Agnieszka » 22:56, 26.01.2012

anna pisze:Bardzo dziekuję za tak szybka odpowiedz.Byłoby super bo dzieci tak lubią oglądac się na zdjęciach czy nagraniach ogólnodostępnych.Będę pytać Panią Dyrektor przedszkola do którego chodzi moje dziecko przy następnej imprezie czy wyrazi zgodę na udostępnienie zdjęć.Pozdrawiam.



Witam ponownie,

Z udostępnianiem zdjęć to jest tak, że zazwyczaj są one sporo po imprezie, niekoniecznie dobre jakościowo - staramy się nie korzystać ze zdjęć nie naszego autorstwa.
--
Agnieszka
www.atamanka.pl
gg 1723412


Wróć do „Uwagi na temat serwisu ŁaskOnline”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości