Droga bez powrotu

Jak się żyje poza Łaskiem? Wady i zalety. Problemy i bolączki.
Kiler
Posty: 11
Rejestracja: 23:15, 19.03.2013

Droga bez powrotu

Postautor: Kiler » 01:05, 20.03.2013

Czy ktoś jechał drogą z Marzenina przez Okup, Kopyść do Bałucza?
Nie, to niech nawet nie próbuje bo nawet najmocniejsze zawieszenie w samochodzie może tej przygody nie wytrzymać. Niestety przy tej trasie też mieszkają ludzie, których władze Łasku mają w dupie a którzy już nie raz wymieniali zawieszenia w swoich autach. Jestem przekonany, że gdyby któryś z urzędasów tutaj mieszkał to droga by była raz dwa conajmniej naprawiona. Teraz to można tylko naprawiać to co już nie raz było naprawiane. A tak na marginesie:od jakiegoś czasu zauważyłem, że w Łasku panują jakieś dziwne nowe zasady,metody sam nie wiem jak to nazwać. Chodzi mi o porę roku i godziny "poważniejszych" napraw dróg. Najlepszą porą roku na kładzenie asfaltu jest zima a jeszcze lepiej jak spadnie śnieg. A najlepszymi godzinami do wykonywania tych robót są godziny 7-15. Widać, że wtedy nasi włodarze siedzą sobie w cieplutkich gabinecikach i śmieją się z tego, że gigantycznym korkiem z Kolumny do Łasku albo z Okupa do Łasku dyryguje pijany koleś w kamizelce odblaskowej z lizaczkiem niczym chupa chups i jest dumny, że wszyscy go słuchają.

Michal
Posty: 39
Rejestracja: 23:24, 12.09.2012

Re: Droga bez powrotu

Postautor: Michal » 10:07, 23.03.2013

Dojeżdżam do pracy do Łodzi z Łasku i w tym roku nie widziałem tam żadnych poważniejszych utrudnień. Generalnie drogami krajowymi zarządza gddkia, wyślij im email bo tamtejsi urzędnicy raczej nie czytają tego forum :P

Zresztą nie chciałbym zapeszać ale wygląda na to że może trochę się poprawili, na przykład na 12stce na węźle z s8 nie ma pana z lizaczkiem tylko zrobili drogą tymczasową dookoła budowanego węzła.

Jak obecne krajowe 12/14 zaczną za rok być drogami powiatowymi i weźmie je pod swoją opieke starosta to zatęsknisz jeszcze ;)

Za remont w nocy ktoś musiałby zapłacić, po 1 ludzie chyba mniej wydajniej pracują po 2 będą chcieli więcej pieniedzy.
Wiec pytanie nie jest czy remontować drogi w dzień czy w nocy tylko czy wyremontować 200km w dzień czy 100km w nocy.


Wróć do „Okolice Łasku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości