Internet LTE - problem

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
beerladen
Posty: 8
Rejestracja: 12:31, 16.10.2013

Internet LTE - problem

Postautor: beerladen » 12:42, 16.10.2013

Witam serdecznie?
Mam do was pytanie, a mianowicie do użytkowników internetu LTE w Łasku. Czy zauważyliście, że w przeciągu ostatnich dwóch tygodni jakość internetu się pogorszyła? Czy macie problem z tym iż szybkość spadła do minimum czyli mniej więcej od 0,5 mb/s do 1.0 mb/s? Dzwoniłem do punktu centralnego i powiedzieli, że jest wszystko ok, a problem polega w moim sprzęcie - bujda na kółkach. Kto z was tego używa? Napiszcie jak wam to działa. Dziękuje z góry.

peloch
Posty: 12
Rejestracja: 11:47, 04.08.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: peloch » 16:07, 16.10.2013

Zacznijmy od tego ze w Łasku chyba nie ma lte a jeśli chodzi o internet czy czasem nie masz z plusa to jest jakas tragedia ... płacie za cos czego nie ma...

beerladen
Posty: 8
Rejestracja: 12:31, 16.10.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: beerladen » 17:04, 16.10.2013

Łask jest w zasięgu Lte od dwóch lub trzech miesięcy dlatego się na to zdecydowałem, przez pierwszy miesiąc działało bez zarzutu prędkość osiągałem do 40 mb/s, teraz jakaś porażka od dwóch tygodni, dzwoniłem do plusa w Łasku podobno prace na nadajniku ale na umts-ie nie na Lte, w głównej siedzibie mówią że wina mojego sprzętu, jak wina sprzętu jak w weekend byłem w Radomiu i prędkość pokazała pomiędzy 30 a 40 mb/s. Coś jest nie tak na terenie Łasku więc chcę zasięgnąć opinii innych użytkowników Lte w Łasku.

irsch
Posty: 2
Rejestracja: 08:26, 17.10.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: irsch » 08:28, 17.10.2013

Mam ten sam problem. Właśnie od jakichś dwóch tygodni jest kiepskie połączenie. Wolno działa i w ogóle prawie nie można korzystać z netu :( Strony www ładują się jak w średniowieczu...

beerladen
Posty: 8
Rejestracja: 12:31, 16.10.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: beerladen » 12:03, 17.10.2013

Jest dobrze bo nie jestem sam z tym problemem, dzwoniłem do polsatu tam o problemie nic nie wiedza kazali sprawdzić sprzęt hahaha problem zgłosiłem oficjalnie zobaczymy czy to ogarną, a najlepsze to jet to, że pani w słuchawce powiedziała, iż internet mi dochodzi więc mogę korzystać ze stron ( od 0,5 mb/s do 1.0 mb/s) i nie widziała problemu hehee tylko spróbuj obejrzeć jakiś film w necie tego nie wzięła pod uwagę lub obejrzeć coś na smart tv

beerladen
Posty: 8
Rejestracja: 12:31, 16.10.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: beerladen » 12:09, 17.10.2013

I jeszcze jedna prośba do was:
w zależności z której sieci korzystacie czy to Plus lte czy to polsat cyfrowy zadzwońcie do głównej siedziby i zgłoście problem im więcej nas zadzwoni tym szybciej ten problem rozwiążą

peloch
Posty: 12
Rejestracja: 11:47, 04.08.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: peloch » 13:19, 17.10.2013

jak byłam w łasku w plusie to pani stwierdzila ze ulepszaja technologie a jak dzwonilam do plusa to powiedziano mi ze usunieto nadajniki i na Łask zostal jeden nadajnik i komu tu wierzyc... krętactwo

irsch
Posty: 2
Rejestracja: 08:26, 17.10.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: irsch » 11:56, 18.10.2013

Dziś dzwoniłam raz do Polsatu i Pan powiedział, że na Łask nie słyszał o żadnym problemie. Zadzwonię jeszcze po południu i powiem, że w Łodzi jak byłam, było ok... przecież to mobilny internet, prawda?

beerladen
Posty: 8
Rejestracja: 12:31, 16.10.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: beerladen » 13:46, 18.10.2013

Dobra robota zgłaszajcie problem, może się coś poprawi, jak pisałem wcześniej w Łasku początkowo było super z Lte potem coś się zesrało, byłem w Radomiu śmiga super, wróciłem lipa, gość w słuchawce wciska kit że wina mojego sprzętu, jak wina jak dzień wcześniej sam nie nadążałem za tym internetem hehehe kupiłem antenę zewn. specjalnie by sprawdzić czy coś się poprawi etam nawet nie wzrosło - antena sprawna sprawdzona dziś w pracy gdzie żaden bezprzew. internet nie działa, zaraz zadzwonię do nich raz jeszcze zobaczę co powiedzą i podam dalej

beerladen
Posty: 8
Rejestracja: 12:31, 16.10.2013

Re: Internet LTE - problem

Postautor: beerladen » 13:54, 18.10.2013

Problem jest w toku realizacji przez polsat cyfrowy więc nic więcej się nie dowiedziałem, sprawdzają co się dzieje bo moje oficjalne zgłoszenie jest dalej aktualne, maja zadzwonić do mnie jak cos bedzie wiadomo


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości