Blizny

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
limonka
Posty: 2
Rejestracja: 14:28, 12.04.2012

Re: Blizny

Postautor: limonka » 16:13, 01.10.2014

Osobiście polecam poczytać na blogu http://kosmostolog.blogspot.com/2012/10 ... nikow.html .
Można udać się do dermatologa po Atrederm który ma działanie złuszczające i myślę że poradzi sobie z bliznami potrądzikowymi gdyż polecany jest na np rozstępy .

Ewentualnie są też fajne dermokosmetyki np. effeclar K czy effeclar duo ( aktualnie go używam ) .

Zawsze można napisać do Pani z bloga o poradę ;)

A cepan ? mi pomógł na spora bliznę po głupim zacięciu nogi golarką . Tylko trzeba go wcierać 2x dziennie systematycznie i ten zapach cebuli .

Dopiero potem można myśleć o np dermabrazji ( myślę że to i tak delikatny zabieg ) , laser itd.


Pozdrawiam

Waleria
Posty: 12
Rejestracja: 14:15, 23.11.2015

Re: Blizny

Postautor: Waleria » 11:37, 24.11.2015

W aptece są maści na redukcję blizn - nawet starszych. W tym wypadku podstawą jest jednak rygorystyczne i systematyczne wklepywanie maści. Za jednym razem nie pomoże.

molinka55
Posty: 6
Rejestracja: 11:21, 10.05.2017

Re: Blizny

Postautor: molinka55 » 14:19, 15.05.2017

Niestety nie zawsze te preparaty, nawet apteczne działają... Na moje blizny, część jeszcze z dzieciństwa, nie pomagały żadne kremy, maści, balsamy. Dopiero kosmetyczka podpowiedziała mi, że w takich przypadkach zaleca się zabieg laserem frakcyjnym. Nigdy o tym nie słyszałam, ale po tej informacji poczytałam trochę na ten temat i efekty wydają się zadowalające, przynajmniej patrząc na zdjęcia salonów kosmetycznych. Na mnie największe wrażenie zrobił salon w Łodzi http://cashmire.pl/oferta/kosmetologia/laser-frakcyjny/ - nawet już byłam tam żeby osobiście dowiedzieć się czegoś więcej o zabiegu, zaleceniach i przeciwwskazaniach. I okazało się, że niemal od razu mogę go wykonać. Jeszcze trochę się waham, bo nigdy nie poddawałam się takim działaniom, ale może jak nie ma innego wyjścia to warto skorzystać z tego, co zostało...


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości