Spot reklamowy miasta Łask

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.

Czy uważasz, że Łask powinien mieć swój spot promocyjny?

zdecydowanie tak
3
60%
raczej tak
0
Brak głosów
nie mam zdania
0
Brak głosów
raczej nie
0
Brak głosów
zdecydowanie nie
2
40%
 
Liczba głosów: 5

piotrek_klm
Posty: 5
Rejestracja: 10:17, 23.12.2014

Spot reklamowy miasta Łask

Postautor: piotrek_klm » 10:48, 23.12.2014

Oglądałem ostatnio spot reklamowy firmy BK Business, chodzi dokładnie o ten artykuł http://www.bk.biz.pl/15-lat-bk-business/

Moim zdaniem mega profesjonalna robota, świetny pomysł i precyzyjne wykonanie. Nie jedna większa firma chciałaby mieć takie wideo promocyjne.

Pomyślałem, że miasto i gmina Łask mogłaby zainwestować w promocję naszego miasta i stworzyć coś podobnego. Ciekaw jestem co o tym myślicie?

Można byłoby pokazać rynek po remoncie, rzekę Grabię, wrakrace i inne ciekawe miejsca i wydarzenia. W Łasku nikt wcześniej czegoś takiego nie próbował.

Ciekawe kto w naszej okolicy mógłby wykonać takie wideo i ile może to kosztować? Jak sądzicie?

Mark442
Posty: 17
Rejestracja: 16:26, 23.04.2012

Re: Spot reklamowy miasta Łask

Postautor: Mark442 » 11:11, 29.12.2014

A może zamiast inwestować kasę w pseudo promocyjne materiały wydać je na najbardziej potrzebne inwestycje (chodniki i ulice) ?? Moi znajomi, którzy przyjeżdżają do Łasku, śmieją się z naszych ulic i chodników... Popatrz jak wygląda po remoncie ul. Batorego i Berlinga. Część chodników nowych (kostka), cześć starych z lat 80-tych. Remonty ulic bez ładu i składu, niekompletne, niedokończone, realizowane na raty. Ech, spoty temu miastu są niepotrzebne. Sam wygląd miasta wystarczy za cały komentarz i najlepszy spot !!

Rafik
Posty: 43
Rejestracja: 20:16, 23.01.2012
Lokalizacja: Buczek

Re: Spot reklamowy miasta Łask

Postautor: Rafik » 13:22, 11.01.2015

Nie wydaję mi się, żeby produkcja prostego, estetycznego i ciekawego filmu promocyjnego, pozwoliłaby na wyremontowanie kilometrów dróg, chodników i wybudowanie nowego dworca autobusowego oraz stadionu na 5 tyś. miejsc. Za to zrobienie dobrego filmu promocyjnego, może przynieść więcej korzyści, niż by się wydawało, ale to oczywiście w dłuższej perspektywie, dla niektórych niestety zbyt dalekiej.

Dobry film promocyjny można zrobić już za kilka tysięcy złotych, nawet w Łasku są firmy (a przynajmniej jedna), które by temu technicznie podołały, nie będę jednak palcem wskazywał. No chyba że chcemy jeszcze ujęcia "z lotu ptaka", to wtedy koszta rosną. Poza tym można coś nakręcić, ale gdzie to publikować? YouTube to nie wszystko, tak więc kolejne koszta. Myślę że na miarę ŁSK dobra kampania reklamowa/pr-owa to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Najważniejszym na samym początku jest zadanie sobie pytania, co poprzez ten film chcemy pokazać oglądającym i do czego ich chcemy zachęcić? Czy mają tutaj przyjeżdżać w celach turystycznych, inwestować i lokować swoje przedsiębiorstwa czy osiedlać się? Jeśli chcemy wykorzystać potencjał Łasku i okolic, jako atrakcji turystycznej i dobrego punktu by zamieszkać bądź założyć swoją firmę, to trzeba stworzyć oddzielny film, adresowany dla każdej z tych grup.

Waleria
Posty: 12
Rejestracja: 14:15, 23.11.2015

Re: Spot reklamowy miasta Łask

Postautor: Waleria » 11:13, 27.11.2015

Na taką promocję można wykorzystać dofinansowanie unijne, a prestiż rośnie. Moim zdaniem warto, bo to jest tak jak z obiadem. Warto dofinansowywać jadłodajnie, ale to restauracje generują zyski, nie zapominajmy.

gerreiro16
Posty: 1
Rejestracja: 14:16, 22.02.2018

Re: Spot reklamowy miasta Łask

Postautor: gerreiro16 » 14:22, 22.02.2018

SPot reklamowy przyda się każdemu miastu. Chętnie obejrzałbym taki film, zanim miałbym odwiedzić miasto.

aleksandra
Posty: 3
Rejestracja: 16:54, 27.02.2018

Re: Spot reklamowy miasta Łask

Postautor: aleksandra » 19:35, 27.02.2018

Zawsze można zlecić zewnętrznej firmie stworzenie takiego spotu, nie musi być przecież długi filmik a zrobiony z pomysłem.

benedictx1
Posty: 1
Rejestracja: 14:45, 26.03.2018

Re: Spot reklamowy miasta Łask

Postautor: benedictx1 » 14:51, 26.03.2018

Wiadomo, przydałoby się to, na pewno zaczęłoby przyjeżdżać więcej turystów. Większość ludzi nawet nie wie jakie miejsca można odwiedzić w Łasku lub w okolicach.


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości