Firma BUD-MAX Mariusz Kołodziejczyk

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
MalGab
Posty: 1
Rejestracja: 21:34, 27.10.2016

Firma BUD-MAX Mariusz Kołodziejczyk

Postautor: MalGab » 21:43, 27.10.2016

Firma oferuje drzwi wewnętrzne/zewnętrzne. Produkt absolutnie nie idzie w parze z ceną - futryna wykonana ze zwykłej sklejki z której wystają gwoździe i śruby, pomalowana tak, ze wszystko prześwituje. Same drzwi - rozklejają się godzinę po montażu, uszkodzone przez cięcie tępym narzędziem, oklejone taśmą która po dotknięciu cała się odkleja, niechlujne docięcie taśmy - na górze drzwi niezaklejony fragment. Sam właściciel - arogancki, nic go nie obchodzi, umawia się na montaż i nie przyjeżdża, nie szanuje klienta. Na montaż umawialiśmy się ponad półtora miesiąca, właściciel co tydzień wymyślał inną wymówkę... Brak słów na to co reprezentuje sobą właściciel. ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!

Robert
Posty: 2
Rejestracja: 20:14, 19.12.2017

Re: Firma BUD-MAX Mariusz Kołodziejczyk

Postautor: Robert » 20:50, 19.12.2017

NIE KORZYSTAJCIE Z FIRMY BUD-MAX.Firma nie godna wykonywania uslug jesli chodzi o montaz drzwi zewnetrznych bo takie wlasnie mi montowali mianowicie drzwi przystosowane na trzy zawiasy zamontowali na dwa o trzecim zapomnieli prog dociety fatalnie z jednej strony luka 2cm z drugiej 3cm pod drzwiami szpareczka na cienka folie zamiast na wycieraczke normalna przecietne spawianie dwuch zawiasow spowodowalo uszkodzenia scian zewnetrznych do szpachlowania i malowania posadzka zabrudzomna jakims klejem co kleili prog.Co do wlasciciela firmy to kretacz, klamca i arogancki facet,zadzwonilem grzecznie poprosilem o naprawienie duzych wad jakie zauwazylem dzien po montarzu przez tzw fachowcow wlascicielowi przeslalem zdjecia jaka fuszerke mi zamontowali powiedzial ze usterki zostana usuniete w ciagu kilkju dni po kilku dniach powiedzial ze w ciagu dwuch tygodni potem przesunal termin o jeszcze tydzien i tak zwodzi a ja mam caly czaas lipe wstawiona za nie male pieniadze ,po ostatnim kontakcie poprostu sie rozlaczyl i nastepnego polaczenia juz nie odebral dzwonilem przy swiadkach .

Robert
Posty: 2
Rejestracja: 20:14, 19.12.2017

Re: Firma BUD-MAX Mariusz Kołodziejczyk

Postautor: Robert » 19:29, 16.02.2018

Nie polecam z cała odpowiedzialnością to pisze, szkoda kasy i nerwów dziadostwo partactwo nic wiecej!!!


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości