Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 14:57, 19.02.2013

Sowa pisze:no tak mieszkam w centrum polski a musze dzwonić na pomorze w kwestii kablówki...chore!!!! z bankami to rozumiem ze np siedziba jest we Wrocławiu ale tu mam problem lokalny z tv a musze dzwonic do innego miasta :(


Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta powstało z myślą o Państwa wygodzie. Grupa wyszkolonych i kompetentnych konsultantów udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Bez wychodzenia z domu mogą Państwo załatwić wiele spraw na przykład sprawdzić płatności czy zgłosić nieprawidłowości.
Otrzymaliśmy niezbędne dane, przekazaliśmy sprawę do wyjaśnienia. [AA]

Frank_Zappa
Posty: 64
Rejestracja: 15:49, 28.02.2012

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Frank_Zappa » 07:20, 26.02.2013

Czy rozwazona zostala propozycja zainstalowania nadajnika radiowego bedacego dostepem do internetu dla domow z ulicy Batorego ?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 08:15, 26.02.2013

Frank_Zappa pisze:Czy rozwazona zostala propozycja zainstalowania nadajnika radiowego bedacego dostepem do internetu dla domow z ulicy Batorego ?
Pozdrawiam


Nasi Technicy zweryfikowali przedstawioną przez Ciebie możliwość, jednak niestety nie posiadamy obecnie takiej możliwości. W swoim zakresie świadczymy usługę Internetu stacjonarnego oraz Mobilnego, który jest również dostępny w Łasku. [PM]

Frank_Zappa
Posty: 64
Rejestracja: 15:49, 28.02.2012

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Frank_Zappa » 18:29, 26.02.2013

Oczywiscie ale mobilny szybciej(LTE) i lepiej mam w plusie. Chodzi o nielimitowany dostep.
Moze kiedys powrocicie do tematu.
No szkoda, pozostaje orange.

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 23:06, 27.02.2013

czym jest spowodowana ta pixeloza na POlsacie i kilku innych kanalach... Prosze was czy to ten super standard ktory ma wejsc od 1marca. wiecej nie mozecie zmiescic kanalów na jednej czestotliwosci?? mam nadzije ze to 1 razowy przypadek. bo inaczej roczna wspolpraca moze byc męcząca. I zrobcie cos z tym TV Online

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 07:16, 28.02.2013

Sowa pisze:czym jest spowodowana ta pixeloza na POlsacie i kilku innych kanalach... Prosze was czy to ten super standard ktory ma wejsc od 1marca. wiecej nie mozecie zmiescic kanalów na jednej czestotliwosci?? mam nadzije ze to 1 razowy przypadek. bo inaczej roczna wspolpraca moze byc męcząca. I zrobcie cos z tym TV Online


Uprzejmie informujemy, iż w dniu wczorajszym nie odnotowaliśmy utrudnień w korzystaniu z telewizji cyfrowej. W przypadku pojawiających się nieprawidłowości prosimy o kontakt na przykład poprzez wiadomość prywatną z podaniem następujących danych: imię i nazwisko, adres świadczonych usług, numer ewidencyjny oraz dane dekodera: numer karty CONAX oraz numer seryjny dekodera. Twoje zgłoszenie dotyczące Tv Online zostało przekazane do odpowiednich jednostek.[AA]

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 20:07, 28.02.2013

Witam
Nie ma sensu nic zgłaszać ja to zrobiłem i co? przyszło dwóch specjalistów i powiedzieli że jest gitarka,co prawda nie było mnie wtedy w domu,ale naprowadzałem Ich przez telefon aby porównali sobie odbiór pomiędzy ŁTK a Vectrą i wtedy coś tam dostrzegli i niby poprawili,ja ucieszony wracając z pracy do domu myślę sobie że obejrzę coś w telewizji na moim super wypasionym telewizorze 3D Full HD z internetem i Bóg wie czym jeszcze,ale niestety jak były kwadraciki tak są,moja proźba do Vectry jest taka, nie wyłączajcie mi ŁTK będę sumienie płacił za Vectre i nie będę z niej korzystał oby tylko działa stara telewizja z ŁTK,w tym układzie tuner też wam mogę oddać bo nie potrzebuję zegarka na 220 volt.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:33, 28.02.2013

Tomek34 pisze:Witam
Nie ma sensu nic zgłaszać ja to zrobiłem i co? przyszło dwóch specjalistów i powiedzieli że jest gitarka,co prawda nie było mnie wtedy w domu,ale naprowadzałem Ich przez telefon aby porównali sobie odbiór pomiędzy ŁTK a Vectrą i wtedy coś tam dostrzegli i niby poprawili,ja ucieszony wracając z pracy do domu myślę sobie że obejrzę coś w telewizji na moim super wypasionym telewizorze 3D Full HD z internetem i Bóg wie czym jeszcze,ale niestety jak były kwadraciki tak są,moja proźba do Vectry jest taka, nie wyłączajcie mi ŁTK będę sumienie płacił za Vectre i nie będę z niej korzystał oby tylko działa stara telewizja z ŁTK,w tym układzie tuner też wam mogę oddać bo nie potrzebuję zegarka na 220 volt.



Uprzejmie informujemy, iż przekazaliśmy zgłoszenie odnośnie opisanej przez Ciebie sytuacji do osób odpowiedzialnych za te kwestie. Przepraszamy za powstałe nieprawidłowości, jednocześnie prosimy o cierpliwość - zweryfikujemy opisaną przez Ciebie sytuację. [PM]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:37, 28.02.2013

Szanowni Klienci,
w dniu jutrzejszym na terenie Łaska 01.03.2013 między godziną 10:00 a 21:00 odbędą się prace modernizacyjne. Wymagane będzie ponowne wyszukanie kanałów na dekoderach SD oraz 5800C.
W razie jakichkolwiek pytań, bądź trudności zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Pomocy Technicznej pod numerem 58 742 65 00 lub 801 08 01 80. [PM]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 21:09, 28.02.2013

A czy na dekoderach z pvr dokona sie to automatycznie i do ktorej powinny byc wszystkie przewidziane kanały??


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości