Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 14:29, 15.04.2013

beryl pisze:Moje dane są Wam potrzebne do tej odpowiedzi? Żartujecie sobie? Czy po prostu na każde pytanie wklejacie ta sama odpowiedź?


Dane są niezbędne abyśmy mogli zweryfikować zgłaszanie nieprawidłowości. [Aleks]

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: lucksm » 20:15, 20.04.2013

Szanowna Vektro SA. Mam już dość tej partyzantki jaką uprawiacie. Po raz kolejny się wkur....łem. Wyraźnie pytałem "doradcy" na jaki numer konta mam wpłacać kasę. Usłyszałem, na ŁTK. A tu w piątek dostaję sms-a, że zalegam 179zł. KUR...WA!!! Czy w końcu coś zacznie działać NORMALNIE!!!
Kolejna sprawa. Zgłosiłem reklamację w czwartek. Telefonicznie została rozpatrzona pozytywnie, ale do dziś formalnie nie została naprawiona. ILE TO BĘDZIE TRWAŁO??? Nie piszcie, że przepraszacie i się postaracie bo KASĘ chcecie w terminie, a naprawa będzie trwała klika tygodni!!!

OSZUSTWO, AMATORKA, LIPA!!!

Mark442
Posty: 17
Rejestracja: 16:26, 23.04.2012

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Mark442 » 16:11, 22.04.2013

Witam wsystkich "zadowolonych" z Vectry...

chciałbym przestrzec jeszcze o jednym procederze ludzi z Vectry. Otóż mit o możliwości odstąpienia od umowy bez kar i opłat to fikcja.... Ja podpisałem umowę w dniu 18 grudnia i po 10 dniach w dniu 28 grudnia 2012 r. odniosłem do lokalnego biura Vectry (ul. S. Batorego - siedziba jeszcze Łaskiej Telewizji Kablowej) cały sprzęt i napisałem rezygnację z umowy... Na pytanie skierowane do lokalnego "wszystkowiedzącego" młodego człowieka, co jeszcze muszę zrobić, aby zakończyć tę umowę, usłyszałem, że nic... Na swoje szczęście kazałem zkserować wypowiedzenia ze zwrotem sprzętu. Jakie było moje zaskoczenie gdy na początkku kwietnia otrzymałem oficjalne pismo z Vectry o zaleganiu z opłatami od stycznia do marca 2013 roku w kwocie 150 zł, nie mówiąc o straszeniu BIK-iem i Krajowym Rejestrem Dłużników, itp., etc. Od początku kwietnia są też codzienne telefony o zaległościach z kolejnymi groźbami, BIK, ...Ech !! Interwencje na infolinii i w dziale windykacji przynoszą skutek mizerny, a w zasadzie żaden - do 20 maja dostanę (ponoć) odpowiedź co z moją reklamacją... A z pisma wynika, że w dniu 22 lub najpóźniej 24 kwietnia zostanę zwindykowany (czytaj: wysłane zostanie pismo do komornika, a komornik zajmie mi moje konto)... No a gdzie problem i kto zawinił... Proste:

1. Albo "wszystkowiedzący" młody człowiek z ŁTK (z Vectry??) - kto to wie niee wysłał mojej rezygnacji do Gdyni do Centrali... co jest pewno na 99,99 % !!

2. Albo moja rezygnacja zaginęła w Centrali w Gdyni... "I co nam Pan zrobi, nie mamy Pańskiego płaszcza" - jak z Barei...

3. Pewnie i ja, że dałem się naciągnąć na wizje rezygancji przed 28 lutego 2013 r. bez konsekwencji...

Co mi pozostaje - otóż jutro udaję się do Sądu Rejonowego w Łasku z powództwem cywilnym przeciwko ""Kochanej Vectrze"""... Przecież nie mogę pzostawić tego bez mojego ruchu i nie mogę pozwolić, aby moje konto było zablokowane i zajęte przez komornika z tytulu ... no właśnie z jakiego tytułu... Umowy z Vectrą nie mam....

OSTRZEGAM WYSZYSTKICH PRZED PRAKTYKAMI TEJ FIRMY I JEJ PRACOWNIKÓW !!! Wszak premie i kasę biorą od ilości naciągniętych ludzi (czytaj: klientów)...m.in. w Łasku.

Pozdrawiam

mateusz_45
Posty: 20
Rejestracja: 22:24, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mateusz_45 » 17:07, 22.04.2013

Kiedy zostanie włączony kanał tvp rozrywka

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:06, 22.04.2013

lucksm pisze:Szanowna Vektro SA. Mam już dość tej partyzantki jaką uprawiacie. Po raz kolejny się wkur....łem. Wyraźnie pytałem "doradcy" na jaki numer konta mam wpłacać kasę. Usłyszałem, na ŁTK. A tu w piątek dostaję sms-a, że zalegam 179zł. KUR...WA!!! Czy w końcu coś zacznie działać NORMALNIE!!!
Kolejna sprawa. Zgłosiłem reklamację w czwartek. Telefonicznie została rozpatrzona pozytywnie, ale do dziś formalnie nie została naprawiona. ILE TO BĘDZIE TRWAŁO??? Nie piszcie, że przepraszacie i się postaracie bo KASĘ chcecie w terminie, a naprawa będzie trwała klika tygodni!!!

OSZUSTWO, AMATORKA, LIPA!!!



Abyśmy mogli bardziej szczegółowo odnieść się do opisywanej sytuacji, potrzebujemy szczegółowych danych. Możesz nam je przesłać w wiadomości prywantej za pośrednictwem tego forum. [Dominika]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:13, 22.04.2013

Mark442 pisze:Witam wsystkich "zadowolonych" z Vectry...

chciałbym przestrzec jeszcze o jednym procederze ludzi z Vectry. Otóż mit o możliwości odstąpienia od umowy bez kar i opłat to fikcja.... Ja podpisałem umowę w dniu 18 grudnia i po 10 dniach w dniu 28 grudnia 2012 r. odniosłem do lokalnego biura Vectry (ul. S. Batorego - siedziba jeszcze Łaskiej Telewizji Kablowej) cały sprzęt i napisałem rezygnację z umowy... Na pytanie skierowane do lokalnego "wszystkowiedzącego" młodego człowieka, co jeszcze muszę zrobić, aby zakończyć tę umowę, usłyszałem, że nic... Na swoje szczęście kazałem zkserować wypowiedzenia ze zwrotem sprzętu. Jakie było moje zaskoczenie gdy na początkku kwietnia otrzymałem oficjalne pismo z Vectry o zaleganiu z opłatami od stycznia do marca 2013 roku w kwocie 150 zł, nie mówiąc o straszeniu BIK-iem i Krajowym Rejestrem Dłużników, itp., etc. Od początku kwietnia są też codzienne telefony o zaległościach z kolejnymi groźbami, BIK, ...Ech !! Interwencje na infolinii i w dziale windykacji przynoszą skutek mizerny, a w zasadzie żaden - do 20 maja dostanę (ponoć) odpowiedź co z moją reklamacją... A z pisma wynika, że w dniu 22 lub najpóźniej 24 kwietnia zostanę zwindykowany (czytaj: wysłane zostanie pismo do komornika, a komornik zajmie mi moje konto)... No a gdzie problem i kto zawinił... Proste:

1. Albo "wszystkowiedzący" młody człowiek z ŁTK (z Vectry??) - kto to wie niee wysłał mojej rezygnacji do Gdyni do Centrali... co jest pewno na 99,99 % !!

2. Albo moja rezygnacja zaginęła w Centrali w Gdyni... "I co nam Pan zrobi, nie mamy Pańskiego płaszcza" - jak z Barei...

3. Pewnie i ja, że dałem się naciągnąć na wizje rezygancji przed 28 lutego 2013 r. bez konsekwencji...

Co mi pozostaje - otóż jutro udaję się do Sądu Rejonowego w Łasku z powództwem cywilnym przeciwko ""Kochanej Vectrze"""... Przecież nie mogę pzostawić tego bez mojego ruchu i nie mogę pozwolić, aby moje konto było zablokowane i zajęte przez komornika z tytulu ... no właśnie z jakiego tytułu... Umowy z Vectrą nie mam....

OSTRZEGAM WYSZYSTKICH PRZED PRAKTYKAMI TEJ FIRMY I JEJ PRACOWNIKÓW !!! Wszak premie i kasę biorą od ilości naciągniętych ludzi (czytaj: klientów)...m.in. w Łasku.

Pozdrawiam



Do wyjaśnienia sprawy niezbędne są szczegółowe dane abonenta oraz numer identyfikacyjny. Przesłanie tych informacji umożliwi zajęcie się zgłoszeniem. [Dominika]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:22, 22.04.2013

mateusz_45 pisze:Kiedy zostanie włączony kanał tvp rozrywka


Kanał TVP Rozrywka jest dostępny w ofercie od dzisiaj we wszystkich pakietach telewizji cyfrowej na kanale 120. [Dominika]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 23:09, 22.04.2013

nie wydaje mi się!!! chyba że trzeba samemu cos zaktualizować??!!

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 07:57, 23.04.2013

Kanał TVP Rozrywka powinien być dostępny automatycznie, jeżeli go nie masz wyszukaj kanały za pomocą pilota od dekodera: Menu -> Instalacja -> Szukanie kanałów. [Aleks]

Mark442
Posty: 17
Rejestracja: 16:26, 23.04.2012

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Mark442 » 11:59, 23.04.2013

Vectra_SA pisze:
Mark442 pisze:Witam wsystkich "zadowolonych" z Vectry...

chciałbym przestrzec jeszcze o jednym procederze ludzi z Vectry. Otóż mit o możliwości odstąpienia od umowy bez kar i opłat to fikcja.... Ja podpisałem umowę w dniu 18 grudnia i po 10 dniach w dniu 28 grudnia 2012 r. odniosłem do lokalnego biura Vectry (ul. S. Batorego - siedziba jeszcze Łaskiej Telewizji Kablowej) cały sprzęt i napisałem rezygnację z umowy... Na pytanie skierowane do lokalnego "wszystkowiedzącego" młodego człowieka, co jeszcze muszę zrobić, aby zakończyć tę umowę, usłyszałem, że nic... Na swoje szczęście kazałem zkserować wypowiedzenia ze zwrotem sprzętu. Jakie było moje zaskoczenie gdy na początkku kwietnia otrzymałem oficjalne pismo z Vectry o zaleganiu z opłatami od stycznia do marca 2013 roku w kwocie 150 zł, nie mówiąc o straszeniu BIK-iem i Krajowym Rejestrem Dłużników, itp., etc. Od początku kwietnia są też codzienne telefony o zaległościach z kolejnymi groźbami, BIK, ...Ech !! Interwencje na infolinii i w dziale windykacji przynoszą skutek mizerny, a w zasadzie żaden - do 20 maja dostanę (ponoć) odpowiedź co z moją reklamacją... A z pisma wynika, że w dniu 22 lub najpóźniej 24 kwietnia zostanę zwindykowany (czytaj: wysłane zostanie pismo do komornika, a komornik zajmie mi moje konto)... No a gdzie problem i kto zawinił... Proste:

1. Albo "wszystkowiedzący" młody człowiek z ŁTK (z Vectry??) - kto to wie niee wysłał mojej rezygnacji do Gdyni do Centrali... co jest pewno na 99,99 % !!

2. Albo moja rezygnacja zaginęła w Centrali w Gdyni... "I co nam Pan zrobi, nie mamy Pańskiego płaszcza" - jak z Barei...

3. Pewnie i ja, że dałem się naciągnąć na wizje rezygancji przed 28 lutego 2013 r. bez konsekwencji...

Co mi pozostaje - otóż jutro udaję się do Sądu Rejonowego w Łasku z powództwem cywilnym przeciwko ""Kochanej Vectrze"""... Przecież nie mogę pzostawić tego bez mojego ruchu i nie mogę pozwolić, aby moje konto było zablokowane i zajęte przez komornika z tytulu ... no właśnie z jakiego tytułu... Umowy z Vectrą nie mam....

OSTRZEGAM WYSZYSTKICH PRZED PRAKTYKAMI TEJ FIRMY I JEJ PRACOWNIKÓW !!! Wszak premie i kasę biorą od ilości naciągniętych ludzi (czytaj: klientów)...m.in. w Łasku.

Pozdrawiam



Do wyjaśnienia sprawy niezbędne są szczegółowe dane abonenta oraz numer identyfikacyjny. Przesłanie tych informacji umożliwi zajęcie się zgłoszeniem. [Dominika]


Dwie wiadomości wiszą do wysłania - pewnie Wasza skrzynka jest tak zapchana, że nie można wysłać już żadnej wiadomości na PW.... To jak mam Wam podać dane do załatwienia mojej skargi ??

Ręce opadają na Waszą "Pseudo- działalność" !!! A na forum będę informował o postępie prac nad moją reklamacją i przygodą z Vectrą - nie daruję Wam tego !!! Pozew sądowy złożony dziś w Sądzie i skarga wysłana do UOKiK. Koniec zabawy !!!


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości