Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 14:48, 08.05.2013

Sowa pisze:Pierwsza burza w sezonie i juz nie ma TV. Brawo! Zważywszy, że nasz region często nawiedzany jest przez burze nie wygląda to najlepiej.


Sowa, nie mamy potwierdzonej żadnej awarii w Twoim rejonie. Jeżeli nie działa Ci usługa telewizyjna, wyślij nam w wiadomości prywatnej dokładne dane Abonenta oraz sprzętu a sprawdzimy co się dzieje. [Sonia]

M_D
Posty: 3
Rejestracja: 15:17, 11.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: M_D » 06:53, 14.05.2013

Dzisiaj 6:50. Brak większości kanałów. W TV napis :"Problem techniczny brak sygnału"

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 07:50, 14.05.2013

M_D pisze:Dzisiaj 6:50. Brak większości kanałów. W TV napis :"Problem techniczny brak sygnału"


Jeżeli nieprawidłowości dalej występują, prosimy o wiadomość prywatną z danymi Abonenta. Postaramy się pomóc. [Aleks]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 07:55, 14.05.2013

Przekazaliśmy informację o braku telewizji cyfrowej do odpowiednich jednostek z prośbą o interwencję. Przepraszamy za powstałe nieprawidłowości. [Aleks]

Jaco777
Posty: 31
Rejestracja: 00:50, 18.04.2012

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Jaco777 » 21:41, 14.05.2013

Od około 5 - 7 dni nie mam większości kanałów (pakiet złoty).

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 22:01, 14.05.2013

Jaco777 pisze:Od około 5 - 7 dni nie mam większości kanałów (pakiet złoty).


Prosimy o doprecyzowanie, których kanałów konkretnie brakuje? Czy wykonywałeś już może ponownego wyszukania programów? Jeśli ta czynność nie przyniosła pożądanego rezultatu prosimy o przesłanie nam danych abonenckich na priv. [Maja]

Jaco777
Posty: 31
Rejestracja: 00:50, 18.04.2012

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Jaco777 » 22:05, 14.05.2013

Nie wiem, których brakuje, nie mam czasu sprawdzać, jestem osobą bardzo zapracowaną. Poza tym nie mam "rozpiski" jakie kanały są w pakiecie złotym.
Nie wykonywałem ponownego wyszukiwania kanałów - skąd mam wiedzieć, kiedy muszę to zrobić? Raz w tygodniu, raz na miesiąc?


Kilka chwil później ...
Przeskanowałem.
Nie ma w dalszym ciągu np.: Da Vinci Learning, Discovery Science, Discovery World, Viasat History - pamiętam, że były w Złotym.
Nie było Tele 5 - teraz jest.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 08:50, 15.05.2013

Stefania pisze:Kilka uwag z ostatnich dni na temat działania telewizji:

na plus:

+ dostałem dzisiaj SMS-a z powiadomieniem o przerwach w dostępie do telewizji 14-15.05 i nowym układzie programów, to się chwali :D

na minus:
- SMS z powiadomieniem powinien zostać wysłany PRZED terminem a nie pod koniec dnia, gdzie od rana nie wiedziałem, czy coś z moim dekoderem nie tak, czy może z siecią...

- brak informacji PO CO dokonywane są zmiany w układzie kanałów, jakość odbioru niestety się nie poprawiła ani nie dostrzegam istotnych zmian w ofercie...

- lista kanałów ze strony www nie pokrywa się z tym, co mamy na swoich dekoderach (vide np. TVP Rozrywka), brak listy częstotliwości kanałów przesyłanych analogowo (przydatne w przypadku awarii/przerw w dostępie cyfrowym)

- pieczołowicie poustawiane listy kanałów poszły się j....ć, więc znowu trzeba zaczynać wszystko od nowa i to jest największa wada majstrowania w układzie kanałów :evil:



Dziękujemy za przekazane uwagi. Dołożymy starań, aby powiadomienia były wysyłane odpowiednio wcześniej, a uwagi na temat układu kanałów zostały przekazane osobom zajmującym się naszą stroną internetową. Przeprowadzane prace i związana z nimi konieczność ponownego wyszukania kanałów są związane z modernizacją sieci i przygotowaniem jej do nowych rozwiązań i usług. [Dominika]

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: lucksm » 17:58, 15.05.2013

Kur.... Znów kolejny dzień nie ma telewizji. Tym razem błąd E01. Paranoja!!! Mam nadzieję, że rachunek będzie odpowiednio niższy!!!

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 18:21, 15.05.2013

lucksm pisze:Kur.... Znów kolejny dzień nie ma telewizji. Tym razem błąd E01. Paranoja!!! Mam nadzieję, że rachunek będzie odpowiednio niższy!!!


lucksm, spróbuj zrestartować dekoder. W dniu dzisiejszym na terenie Łaska mieliśmy prowadzone prace planowe co mogło spowodować przerwy w dostawie sygnału. Zalecana czynność powinna pomóc. [Sonia]


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości