Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: lucksm » 18:55, 15.05.2013

Niestety nie działa. Próbowałem kilka razy. Błąd E01-brak sygnału.

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: lucksm » 18:56, 15.05.2013

ale jaki brak sygnału skoro na multir.. działa wszystko???

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 19:04, 15.05.2013

lucksm pisze:ale jaki brak sygnału skoro na multir.. działa wszystko???



Prosimy w takim wypadku o przesłanie na priv numeru seryjnego oraz karty CONAX urządzenia odnośnie, którego pojawia się taki komunikat. [Maja]

Kuba21
Posty: 5
Rejestracja: 06:54, 16.05.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Kuba21 » 06:57, 16.05.2013

Ja od dwóch dni nie mam połowy programów pakietu C m.in.Polsat sport,TVN Turbo,TVN Style itp.
O co chodzi ?

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 07:49, 16.05.2013

Kuba21 pisze:Ja od dwóch dni nie mam połowy programów pakietu C m.in.Polsat sport,TVN Turbo,TVN Style itp.
O co chodzi ?


Jeśli korzystasz z telewizji cyfrowej, w pierwszej kolejności prosimy o ponowne wyszukanie kanałów na dekoderze. Jeśli korzystasz z telewizji analogowej, prosimy o dostrojenie telewizora. W przypadku gdy po wykonaniu tych czynności kanały nadal nie będą dostępne, prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej dokładne dane wraz z numerem identyfikacyjnym, a w przypadku posiadania dekodera- numer seryjny urządzenia i karty Conax. [Dominika]

iro
Posty: 1
Rejestracja: 10:35, 16.05.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: iro » 13:36, 16.05.2013

20 maja 2013 - i co dalej?
Na początku kwietnia tego roku odwiedziłem Biuro Łaskiej TV.
Szału z informacjami nie było: dużo niepewności i przypuszczeń, brak terminów, cenników itd. itp
Ważną informacja było dla mnie to, że spokojnie mam czekać, bo na miesiąc przed rozwiązaniem starej umowy, dostanę informacje i zdecyduje co robić dalej. OK!
Aktualnie mam w ŁTV: telewizja pakiet B, internet Telestrada S+.
W przyszłości tez mnie interesuje TV + internet.
Zastanawiam się (także moi znajomi) czy podpisać umowę z Vectrą, czy lepiej talerz.
Media cały czas przypominają o 20 maja 2013 (wyłączenie analogowej TV)
W związku z tym mam kilka prostych, konkretnych pytań:
1. Co się stanie z moim aktualnym analogowym pakietem telewizyjnym?
2. Co się stanie z moim aktualnym internetem? Czy jeszcze będzie? Do kiedy?
3. Czy jest już konkretna strona internetowa z ofertą, cenami, bonusami, opisem sprzętu dla Łasku? Na stronie głównej Vectry nie ma oferty dla Łasku.
4. Czy są już znane jakieś konkretne terminy: wdrażania dobrej jakości, odcięcia starego internetu, ostatecznej daty na podjęcie decyzji, inne sprawy?
5. Czy są jakieś inne informacje przydatne do podjęcia decyzji podpisania nowej umowy?

Proszę mnie nie odsyłać do biura ŁTV, bo tam zapewne teraz tłok.
Proszę mi nie odpowiadać, że skontaktuje się ze mną przedstawiciel!
Zamiast rozmowy w cztery oczy lub przez telefon, chciałbym spokojnie przeanalizować przyszłą ofertę (umowę) na papierze, w e-mailu lub na stronie internetowej. Jestem wzrokowcem, a nie słuchowcem...

Liczymy na bardzo konkretne i wyczerpujące odpowiedzi, bez wklejanego słowotoku, bo przecież nie ma głupich pytań... ;)
Jeżeli odpowiedzi na moje pytania są tajne/poufne mogę przysłać mój adres e-mailowy.

Pozdrawiam, iro
PS. Faktycznie macie taką słabą jakość TV? Czy się poprawiło...

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 15:03, 16.05.2013

iro pisze:20 maja 2013 - i co dalej?
Na początku kwietnia tego roku odwiedziłem Biuro Łaskiej TV.
Szału z informacjami nie było: dużo niepewności i przypuszczeń, brak terminów, cenników itd. itp
Ważną informacja było dla mnie to, że spokojnie mam czekać, bo na miesiąc przed rozwiązaniem starej umowy, dostanę informacje i zdecyduje co robić dalej. OK!
Aktualnie mam w ŁTV: telewizja pakiet B, internet Telestrada S+.
W przyszłości tez mnie interesuje TV + internet.
Zastanawiam się (także moi znajomi) czy podpisać umowę z Vectrą, czy lepiej talerz.
Media cały czas przypominają o 20 maja 2013 (wyłączenie analogowej TV)
W związku z tym mam kilka prostych, konkretnych pytań:
1. Co się stanie z moim aktualnym analogowym pakietem telewizyjnym?
2. Co się stanie z moim aktualnym internetem? Czy jeszcze będzie? Do kiedy?
3. Czy jest już konkretna strona internetowa z ofertą, cenami, bonusami, opisem sprzętu dla Łasku? Na stronie głównej Vectry nie ma oferty dla Łasku.
4. Czy są już znane jakieś konkretne terminy: wdrażania dobrej jakości, odcięcia starego internetu, ostatecznej daty na podjęcie decyzji, inne sprawy?
5. Czy są jakieś inne informacje przydatne do podjęcia decyzji podpisania nowej umowy?

Proszę mnie nie odsyłać do biura ŁTV, bo tam zapewne teraz tłok.
Proszę mi nie odpowiadać, że skontaktuje się ze mną przedstawiciel!
Zamiast rozmowy w cztery oczy lub przez telefon, chciałbym spokojnie przeanalizować przyszłą ofertę (umowę) na papierze, w e-mailu lub na stronie internetowej. Jestem wzrokowcem, a nie słuchowcem...

Liczymy na bardzo konkretne i wyczerpujące odpowiedzi, bez wklejanego słowotoku, bo przecież nie ma głupich pytań... ;)
Jeżeli odpowiedzi na moje pytania są tajne/poufne mogę przysłać mój adres e-mailowy.

Pozdrawiam, iro
PS. Faktycznie macie taką słabą jakość TV? Czy się poprawiło...


W celu przedstawienia oferty oraz udzielenia szczegółowych odpowiedzi na pozostałe pytania, prosimy o przesłanie wiadomości prywatnej zawierającej dokładne dane abonenta (imię, nazwisko, dokładny adres świadczenia usług) oraz adres email lub telefon, zależnie od tego, w jaki sposób mamy przekazać informacje odnośnie proponowanej oferty Vectry. [Dominika]

Kuba21
Posty: 5
Rejestracja: 06:54, 16.05.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Kuba21 » 15:39, 16.05.2013

Vectra_SA pisze:
Kuba21 pisze:Ja od dwóch dni nie mam połowy programów pakietu C m.in.Polsat sport,TVN Turbo,TVN Style itp.
O co chodzi ?


Jeśli korzystasz z telewizji cyfrowej, w pierwszej kolejności prosimy o ponowne wyszukanie kanałów na dekoderze. Jeśli korzystasz z telewizji analogowej, prosimy o dostrojenie telewizora. W przypadku gdy po wykonaniu tych czynności kanały nadal nie będą dostępne, prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej dokładne dane wraz z numerem identyfikacyjnym, a w przypadku posiadania dekodera- numer seryjny urządzenia i karty Conax. [Dominika]



A wiec tak korzystam z telewizji analogowej pakiet C.Wgrałem jeszcze raz kanały i z 64 kanałów mam 41.Nie wiem o co chodzi.Do łtk nie można sie dodzwonić nikt nie odbiera.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 17:26, 16.05.2013

Kuba21 pisze:
Vectra_SA pisze:
Kuba21 pisze:Ja od dwóch dni nie mam połowy programów pakietu C m.in.Polsat sport,TVN Turbo,TVN Style itp.
O co chodzi ?


Jeśli korzystasz z telewizji cyfrowej, w pierwszej kolejności prosimy o ponowne wyszukanie kanałów na dekoderze. Jeśli korzystasz z telewizji analogowej, prosimy o dostrojenie telewizora. W przypadku gdy po wykonaniu tych czynności kanały nadal nie będą dostępne, prosimy o przesłanie wiadomości zawierającej dokładne dane wraz z numerem identyfikacyjnym, a w przypadku posiadania dekodera- numer seryjny urządzenia i karty Conax. [Dominika]



A wiec tak korzystam z telewizji analogowej pakiet C.Wgrałem jeszcze raz kanały i z 64 kanałów mam 41.Nie wiem o co chodzi.Do łtk nie można sie dodzwonić nikt nie odbiera.



Informujemy, iż w związku z przeprowadzanymi pracami modernizacyjnymi na ternie Łasku część programów dostępna do tej pory w telewizji analogowej została wyłączona. [Maja]

Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 15:27, 21.05.2013

Co do dzisiejszej modernizacji. Pogorszenie jakości na kanałach HD, występuje co kilka sekund zamrożenie obrazu i pikseloza na kanałach HD.

Filmik z godziny 15.20 TVN 24 HD:http://www.youtube.com/watch?v=cm9hQ6igWTE
Ostatnio zmieniony 16:56, 21.05.2013 przez mario, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości