Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 14:54, 29.12.2012

Stefania pisze:
lukasz25 pisze:A wiecie może ile będzie kosztować złoty pakiet tv cyfrowej? Chodzi o cenę taką mniej więcej


50zł w promocji dla przechodzących z ŁTV.



50 PLN za Pakiet ZŁoty??? Myślałem, że tyle będzie za Platynowy. :|

Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 13:54, 02.01.2013

Dzisiaj była u mnie Pani-przedstawiciel handlowy kablówki i przedstawiła ofertę:

1. Pakiet Złoty z Dekoderem HD PVR+ Internet 40 Mbps z WiFi i większym uploadem - 118 PLN/25 miesięcy
2. Pakiet Platynowy z Dekoderem HD+ Internet 20 Mbps - 114/35 miesięcy
3. Pakiet Złoty z Dekoderem HD PVR + Internet 20 Mbps z WiFi i większym uploadem - 123 PLN/24 miesiące
4. Pakiet Platynowy z Dekoderem HD PVR + Internet 40 Mbps z WiFi - 135 PLN/25 miesięcy.

A usługa MultiRoom to koszt 5-7 PLN za każdy dodatkowy dekoder. Pani nie umiała dokładnie sprecyzować tej ceny.

Mnie interesowałaby oferta numer 2, ale z dekoderem HD PVR. Pani powiedziała, iż dekoder HD PVR tylko w ofercie 1, 3, 4.

Dodam, że umowy nie musiałem podpisywać od razu, co Pani nadmieniła zaraz na początku wizyty i nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

A jak to jest u Was?

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 15:42, 02.01.2013

W sumie ja byłbym zainteresowany podobnym rozwiązaniem. A widac że można dodać HD pvr do platynowego co pokazuje opcja 4 tyle ze ja nie potrzebuje takiego internetu ani ich wifi bo nie po to kupowałem niedawno router by teraz byl bezużyteczny.
w Vectrze normalnie na stronie opcja 2 kosztowala jak patrzyłem 99 zł!

Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 09:44, 03.01.2013

beryl pisze:W sieradzu ich internet ma fantastyczne ograniczenie-dawany przez nich router pozwala łaczyć się z tylko 2 urządzeń równocześnie, niezależnie, czy po kablu, czy wifi. Super, nie?


Tak jest. Jak czytałem na różnych forach, to ludzie toczą o to batalie z Vectrą. Jak ktoś bierze ich router wifi to myśli fajnie - jedno urządzenie i internet na całe mieszkanie, ale po instalacji wielki zawód. Internet działa tylko na dwóch urządzeniach, jedno przez kabelek, a drugie przez wifi. No i nie ma możliwości konfiguracji takiego routera samemu.
W czasach kiedy praktycznie każde urządzenie multimedialne korzysta z zasobów internetu: komputery, tv, konsole, telefony to każdy chce aby mu to wszystko chodziło.
I tu pewnie o to chodzi, żeby im dopłacić.
Najlepszym rozwiązaniem dla obsługi większej ilości urządzeń jest wziąć zwykły modem i dokupić router, co obecni abonenci ŁTK zrobili to już dawno.

Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 14:11, 04.01.2013

mario pisze:Dzisiaj była u mnie Pani-przedstawiciel handlowy kablówki i przedstawiła ofertę:

1. Pakiet Złoty z Dekoderem HD PVR+ Internet 40 Mbps z WiFi i większym uploadem - 118 PLN/25 miesięcy
2. Pakiet Platynowy z Dekoderem HD+ Internet 20 Mbps - 114/35 miesięcy
3. Pakiet Złoty z Dekoderem HD PVR + Internet 20 Mbps z WiFi i większym uploadem - 123 PLN/24 miesiące
4. Pakiet Platynowy z Dekoderem HD PVR + Internet 40 Mbps z WiFi - 135 PLN/25 miesięcy.

A usługa MultiRoom to koszt 5-7 PLN za każdy dodatkowy dekoder. Pani nie umiała dokładnie sprecyzować tej ceny.

Mnie interesowałaby oferta numer 2, ale z dekoderem HD PVR. Pani powiedziała, iż dekoder HD PVR tylko w ofercie 1, 3, 4.

Dodam, że umowy nie musiałem podpisywać od razu, co Pani nadmieniła zaraz na początku wizyty i nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

A jak to jest u Was?


Dzisiaj jeszcze dopytywałem telefonicznie w kablówce, i tak: oferty są sztywne, bez możliwości wyboru, ale zdziwiło mnie to, że za multiroom muszę zapłacić opłaty aktywacyjne 119 + 29 PLN !!!!.
Coraz mniej zaczyna mi się podobać to przejęcie przez Vectrę. Zapodali informację o przejęciu we wrześniu na stronie ŁTK i w ulotkach, później przyszły ulotki już trochę konkretniejsze z ofertą kanałów, ale nic o cenniku. Na stronie ŁTK cisza od września. Z każdą wątpliwością trzeba do nich dzwonić. Ale może normalność nastąpi w kwietniu.
Z moich spostrzeżeń wnioskuję, iż chcą najpierw podpisać nowe umowy z abonentami którzy mają pakiet cyfrowy familijny, wtedy zwolni się miejsce dla kanałów HD z pakietu złoty i platynowy.

Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 17:01, 04.01.2013

@Stefania czy możesz napisać jaki masz pakiet, ile to cię kosztowało

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 23:02, 04.01.2013

Bez sensu że pakiety są sztywne!!! a ta opłąta 119 +29 to jeszcze plus cena abonamentu za 1 razem?? czyli np 114 + 119+29??!! to za 119 to chyba kupie antene i ogarnę do tego jakąś N-kę lub Cyfrę +! rzeczywiście co raz mniej prawdopodobne bedzie chyba zaistnienie kanałow Vectry na moim TV jeśli tak będzie. Fajna oferta ale nie za taką cenę. Internet wart zostawienia jeśli nic przy nim nie spieprzą. Ludzie potrafią liczyć i przekalkulują czy opłacalne będzie związanie się z ŁTK-VECTRA!

Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 09:37, 05.01.2013

119+29 to są opłaty aktywacyjne jednorazowe, ale to mi powiedziała pani przez telefon, gdy wczoraj dzwoniłem. Przedstawiciel handlowy powiedziała, że nie ma żadnych dodatkowych opłat, a była u mnie kilka dni temu.

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 18:26, 08.01.2013

Witam
Dziś podłączyli mi pakiet Vectry złoty+internet 40mb/s jeśli chodzi o internet super 40mb/s i tyle jest jak na razie, przesiadka z 20mb/s ,ale telewizja to jakieś nieporozumienie,co prawda mam pakiet złoty ale dostałem platynę pewnie na start za chwile wyłączą,jakość odbioru kanałów cieniutka,pomimo tego że przez tuner i kabel HDMI na chwile obecną nie ma kanałów HD.Dobrze że mam możliwość oglądania starego pakietu familijny cyfrowy z ŁTK,jakość dużo lepsza od Vectry.

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 18:40, 08.01.2013

Wygląda na to, że całe to przejęcie przez Vectre to trafienie z deszczu pod rynnę lub zamiana siekierki na kijek :/


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości