Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 12:35, 16.01.2013

Jak tam, czy są kolejne osoby które podpisały umowę z Vectrą(a jak tak to jaką ponoć można nawet na 12 msc) i mogą się wypowiedzieć na temat jakości usług? Bo był u mnie przedstawiciel i się zastanawiam, patrząc przez okno jak na balkonach w bloku obok coraz więcej talerzy się pojawia. Zastanawiam się na ile to co mi raczył przedstawiciel powiedzieć jest prawdą bo doszły mnie słuchy, że można zadzwonić 3 razy w tyg np do siedziby i usłyszy sie 3 różne rzeczy.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 12:51, 16.01.2013

Sowa pisze:Jak tam, czy są kolejne osoby które podpisały umowę z Vectrą(a jak tak to jaką ponoć można nawet na 12 msc) i mogą się wypowiedzieć na temat jakości usług? Bo był u mnie przedstawiciel i się zastanawiam, patrząc przez okno jak na balkonach w bloku obok coraz więcej talerzy się pojawia. Zastanawiam się na ile to co mi raczył przedstawiciel powiedzieć jest prawdą bo doszły mnie słuchy, że można zadzwonić 3 razy w tyg np do siedziby i usłyszy sie 3 różne rzeczy.



Prześlij nam informacje na temat zaproponowanej Ci oferty na priv, zweryfikujemy jej poprawność. [PM]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 14:29, 17.01.2013

Ktoś z posiadajacych juz pakiety Vectry (złoto lub platyna) odbiera kanały HD czy tak jak mowia dopiero w marcu?? a jak tak to jaka jakość??!!

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 16:28, 17.01.2013

Brak jak na razie kanałów HD,jakość tego co jest szkoda pisać,pomimo że mam od Vectry dekoder jakieś 2 tygodnie,nie wiem czy oglądałem pół godziny z ich telewizji,cały czas oglądam ŁTK Familijny Cyfrowy

ps.Panie Vectra SA z tydzień temu podałem Panu moje dane tak jak Pan chciał w celu sprawdzenia co może być u mnie, że mi to słabo odbiera i jak na razie cisza,aż się boje jak zostanę skazany na tylko waszą telewizje i będę musiał czekać na technika ze 2 tygodnie

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 19:37, 17.01.2013

Tomek34 pisze:ps.Panie Vectra SA z tydzień temu podałem Panu moje dane tak jak Pan chciał w celu sprawdzenia co może być u mnie, że mi to słabo odbiera i jak na razie cisza,aż się boje jak zostanę skazany na tylko waszą telewizje i będę musiał czekać na technika ze 2 tygodnie


Sprawdzimy co się dzieje. [AA]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 20:26, 17.01.2013

No właśnie coś mi się zdaje, że to na odczepne rzucone! Takie jest właśnie traktowanie klientów w Vectrze i strach się decydować na cokolwiek :( żeby się potem nie denerwować za bardzo :?

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 10:51, 18.01.2013

Sowa pisze:No właśnie coś mi się zdaje, że to na odczepne rzucone! Takie jest właśnie traktowanie klientów w Vectrze i strach się decydować na cokolwiek :( żeby się potem nie denerwować za bardzo :?


Drodzy użytkownicy, zapewniamy, że monitorujemy wszystkie nadesłane przez Was zgłoszenia. Nasza obecność na forum wynika z chęci pomocy Wam w wyjaśnianiu wszystkich spraw związanych z Vectra S.A. [AD]

Frank_Zappa
Posty: 64
Rejestracja: 15:49, 28.02.2012

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Frank_Zappa » 12:27, 19.01.2013

A rzuce taki pomysl, dla Vectry: na ulicy Batorego w okolicach "dwupasmowki" jest problem z internetem gdyz Orange ma tam "wolne" linie napowietrzne. Moze zainwestowalibyscie w antene na ktoryms z blokow i udostepnili dostep do internetu WiFi ? Mysle,ze sporo zainteresowanych by sie znalazlo.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 13:44, 19.01.2013

Frank_Zappa pisze:A rzuce taki pomysl, dla Vectry: na ulicy Batorego w okolicach "dwupasmowki" jest problem z internetem gdyz Orange ma tam "wolne" linie napowietrzne. Moze zainwestowalibyscie w antene na ktoryms z blokow i udostepnili dostep do internetu WiFi ? Mysle,ze sporo zainteresowanych by sie znalazlo.
Pozdrawiam


Dziękujemy za przekazane sugestie. Przekazaliśmy je osobom odpowiedzialnym za rozwój sieci. [AD]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 19:09, 20.01.2013

Frank_Zappa pisze:A rzuce taki pomysl, dla Vectry: na ulicy Batorego w okolicach "dwupasmowki" jest problem z internetem gdyz Orange ma tam "wolne" linie napowietrzne. Moze zainwestowalibyscie w antene na ktoryms z blokow i udostepnili dostep do internetu WiFi ? Mysle,ze sporo zainteresowanych by sie znalazlo.
Pozdrawiam


Vectra S.A. oprócz usług kablowych świadczy również usługę internetu mobilnego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na priv. [AD]


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości