Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 20:54, 11.04.2013

Vectra poszła w ilość bo tak ma w haśle "dajemy więcej". A swoją drogą te teksty pisane, że sprawdzja co sie dzieje jak abonenci nawet nie zgłaszaja usterek są śmieszne. Jakby ktos powiedzial ale masz porysowany samochód._ Aaa to wina zawieszenia...np czyli totalne bzdury!!

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 15:21, 12.04.2013

beryl pisze:
Vectra_SA pisze: stale modernizujemy naszą sieć [Sonia]


To tak konkretnie, co w ostatnim czasie zrobiliście w Łasku?


Jednym z głównych celów Vectry jest umożliwianie abonentom dostępu do jak największej liczby programów telewizyjnych. W swojej ofercie mamy wszystkie najważniejsze programy obecne na polskim rynku, a także wiele dodatkowych pozycji ze wszystkich kategorii tematycznych. I ciągle włączamy nowe. Jesteśmy liderem na rynku jeśli chodzi o ilość programów wysokiej jakości w ofercie. Zapewnienie jak najlepszej jakości kanałów, jak również możliwość dołączania nowych kanałów do oferty wiąże się ze stałą modernizacją łączy. Między innymi dlatego, co jakiś czas prowadzimy akcje modernizacyjne w różnych rejonach kraju, między innymi w Łasku. [Sonia]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 18:34, 12.04.2013

Stefania pisze:
Vectra_SA pisze:Jednym z głównych celów Vectry jest umożliwianie abonentom dostępu do jak największej liczby programów telewizyjnych.

A może abonenci woleliby mniejszą ilość za to lepszej jakości?
Zrozumcie, że świat nie zatrzymał się na 28-calowym telewizorze CRT. Teraz większość użytkowników posiada ekrany LCD/plazma o przekątnej powyżej 40cali a na takim sprzęcie wasza "jakość" wygląda tragicznie!
Vectra_SA pisze:W swojej ofercie mamy wszystkie najważniejsze programy obecne na polskim rynku, a także wiele dodatkowych pozycji ze wszystkich kategorii tematycznych. I ciągle włączamy nowe.

Niestety, ale ilość nie przechodzi w jakość...
Vectra_SA pisze:Jesteśmy liderem na rynku jeśli chodzi o ilość programów wysokiej jakości w ofercie.

To, że w rogu ekranu wyświetlają są literki "HD" nie oznacza, że wasze programy dorównują jakością standardowi telewizji wysokiej rozdzielczości... Do znudzenia będę powtarzał: proszę ustawić dwa identyczne odbiorniki: jeden na kanale Vectry, drugi na tym samym kanale, ale z Telewizji Naziemnej. Proszę porównać jakość odbioru i wypowiedzieć się na temat jakości obrazu "po kablu".

W rozmowie telefonicznej przedstawiciel Vectry stwierdził, że "lepiej się nie da, bo taki sygnał Vectra otrzymuje od dostawców". Totalna bzdura, skoro ja sam sobie mogę "dostarczyć" sygnał o lepszych parametrach ze zwykłej anteny na dachu...
Dlatego nie wierzę w poprawę sytuacji i każdemu potencjalnemu klientowi Vectry będę odradzał wiązanie się z tą firmą...



Stefania, beryl, czy możecie wskazać kiedy i na jakich kanałach występują nieprawidłowości? [Sonia]

mateusz_45
Posty: 20
Rejestracja: 22:24, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mateusz_45 » 20:16, 12.04.2013

dekoder vectry nie włącza się dekoder nie działa co się dzieje

proszę o pomoc

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:41, 12.04.2013

mateusz_45 pisze:dekoder vectry nie włącza się dekoder nie działa co się dzieje

proszę o pomoc

mateusz_45, wyślij nam w wiadomości prywatnej dokładne dane głównego Abonenta oraz dane sprzętu. [Sonia]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 09:17, 13.04.2013

Stefania pisze:
Vectra_SA pisze:Stefania, beryl, czy możecie wskazać kiedy i na jakich kanałach występują nieprawidłowości? [Sonia]

Czy nie wyrażam się jasno...? KAŻDY kanał!!!

Wasze kanały HD to jakość mniej więcej SD np. TV Naziemnej. Z powodu zbyt wysokiej kompresji (wg mnie to uboczny skutek upychania nadmiaru kanałów w poszczególnych paczkach) nawet na kanałach HD występują artefakty (potocznie: "pikseloza") bardzo widoczne w dynamicznych scenach, jak również statycznych - na krawędziach. Z powodu braku kontrastu obraz jest mdły i rozmyty. To niedopuszczalne przy rzekomej jakości HD!!!

Kanały sportowe SD w ogóle nie nadają się do oglądania na odbiornikach większych, niż 20cali (chyba, że komuś nie szkoda wzroku). Np. Polsat Sport News to kompletne nieporozumienie. Oglądanie meczu piłkarskiego to po prostu tortura dla wzroku...

Jeżeli nadal nie macie pojęcia o czym tutaj piszemy, porównajcie obraz np. kanału Polsat Sport News z Vectry i TV Naziemnej. Jeżeli nie widzicie różnicy to pozostaje mi zrezygnować z dalszej dyskusji, bo to kompletnie nie ma sensu...


Dziękujemy za udzielenie szczegółowych informacji, które pomogą technikom w dokładnej analizie zgłoszenia. Bardzo prosimy o cierpliwość. [Dominika]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 09:21, 13.04.2013

beryl pisze:
Vectra_SA pisze:Stefania, beryl, czy możecie wskazać kiedy i na jakich kanałach występują nieprawidłowości? [Sonia]


Na wszystkich. Cały czas. Jakość jak z biednego divx. Na dodatek nie macie w ofercie modułów CAM. Nie ma żadnych argumentów za tym, aby skorzystać z Waszej dennej oferty.

I nadal nie dostałem konkretnej odpowiedzi na temat tego, jakie to ostatnio modernizacje w Łasku poczyniliście. Doczekam się, czy było to po prostu zwykłe mydlenie oczu?


Prosimy o przesłanie wiadomości prywatnej zawierającej dokładne dane abonenta, numer seryjny posiadanego urządzenia i numer karty Conax. Dzięki tym informacjom będziemy mogli zająć się również Twoim zgłoszeniem. [Dominika]

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 13:06, 13.04.2013

witam
Pisałem już kilka postów wcześniej że niema sensu do nich pisać i nic nie zgłaszać,ja jako jeden z pierwszych zgłaszałem problemy z odbiorem i zostałem uznany jako ślepy bo technicy uznali że dla nich obraz w moim domu jest super.Teraz pozostało mi tylko czekać do końca umowy lub do sytuacji kiedy Vectra wprowadzi jakieś zmiany,po których będę mógł zrezygnować z ich telewizji.

ps.do Vectra S.A

Proszę mnie oczywiście Uprzejmie nie informować,że zgłosicie mój problem technikom i te inne wasze wywody jak to wy bardzo chcecie mi pomóc,tak na marginesie zwolnił bym się z takiej roboty w której musiałbym mydlić oczy ludziom.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 13:16, 13.04.2013

Tomek34 pisze:witam
Pisałem już kilka postów wcześniej że niema sensu do nich pisać i nic nie zgłaszać,ja jako jeden z pierwszych zgłaszałem problemy z odbiorem i zostałem uznany jako ślepy bo technicy uznali że dla nich obraz w moim domu jest super.Teraz pozostało mi tylko czekać do końca umowy lub do sytuacji kiedy Vectra wprowadzi jakieś zmiany,po których będę mógł zrezygnować z ich telewizji.

ps.do Vectra S.A

Proszę mnie oczywiście Uprzejmie nie informować,że zgłosicie mój problem technikom i te inne wasze wywody jak to wy bardzo chcecie mi pomóc,tak na marginesie zwolnił bym się z takiej roboty w której musiałbym mydlić oczy ludziom.



Ponieważ dysponujemy wszystkimi niezbędnymi danymi od Ciebie, ponownie zajmiemy się opisaną sytuacją. Bardzo prosimy o cierpliwość i przepraszamy za niedogodności. [Dominika]

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 13:41, 14.04.2013

DO.VECTRA S.A

Ja już wam bardzo dziękuję i Uprzejmie informuję że nie chcę już panów techników w moim domu


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości