Oszczednosci miejskie

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Frank_Zappa
Posty: 64
Rejestracja: 15:49, 28.02.2012

Oszczednosci miejskie

Postautor: Frank_Zappa » 22:12, 09.04.2012

Ostatnio duzo sie slyszy o planach oszczednosciowych zarowno miasta jak i powiatu. Jako iz sytuacja jest ciezka nie dziwi mnie fakt iz wlodarze naszego miasta ograniczaja koszty funkcjonowania urzedu gminy jak i starostwa. Zastanawia mnie jednak fakt dlaczego zarowno starosta jak i burmistrz maja osobistego kierowce ?! Rozumiem samochod sluzbowy ale nawet gruntownie wyksztalceni prezesi duzych bankow, ktorych wartosc rynkowa jest znacznie wyzsza niz naszych zacnych rzadzacych, musza sami radzic sobie za "kolkiem" wiec dlaczego tutaj nie mozemy znalezc paru zlotych i zwolnic te dwa sztucznie utrzymywane etaty ? Co o tym sadzicie czy tylko mnie dziwi ta sytuacja ?
A moze ta swiecka tradycje zapoczatkowal nasz byly juz burmistrz ktory nie posiadal prawa jazdy...

iroman
Posty: 3
Rejestracja: 21:01, 13.04.2012

Re: Oszczednosci miejskie

Postautor: iroman » 12:08, 15.04.2012

Jestem za bardzo dobry pomysł. !!!!!

iroman
Posty: 3
Rejestracja: 21:01, 13.04.2012

Re: Oszczednosci miejskie

Postautor: iroman » 12:08, 15.04.2012

Jestem za bardzo dobry pomysł. !!!!!

mac
Posty: 4
Rejestracja: 09:59, 01.04.2012

Re: Oszczednosci miejskie

Postautor: mac » 12:30, 15.04.2012

W rynku kosze nie były potrzebne, ponieważ często lądowały do góry dnem na chodnikach. I nie było żadnej reakcji policji. Zdarzało sie to nie tylko w nocy ale też w dzień i to pod sklepem 'DEKORA"


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości