Nie trafione pomysły.

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
R39
Posty: 16
Rejestracja: 14:55, 03.08.2012

Nie trafione pomysły.

Postautor: R39 » 21:45, 26.08.2012

[color=#000080]"Okiem wyborcy"
Z uwagą przeczytałem w Nr 34 mojego Łasku art. "lecą chłopcy z Ameryki". Znajomy u mnie na osiedlu wiedząc , że jestem żołnierzem poprosił mnie o komentarz. No cóż trzeba powiedzieć w prost, idzie nowe. Czy będzie dla nas opłacalne tego na razie nie wiemy. Rację ma tu Oficer Prasowy 32 BLT, który twierdzi , że tak na prawdę nie wiadomo gdzie amerykanie będą wydawać pieniądze. Z dotychczasowych doświadczeń wiem , że gdy byli tu na rekonesansie pytali o kino, ośrodek odnowy biologicznej i mieszkania w przyzwoitym standardzie. Nie ma co ukrywać, tego w Łasku nie ma, więc można przyjąć , że tylko pracownicy i żołnierz jednostki będą mieli okazję zacieśnienia stosunków z amerykanami. Co do entuzjazmu Pana Burmistrza to wcale go nie podzielam, fakt budowy skate parku, aby zachęcić gości do pozostania w mieście uważam za chybiony pomysł, przynajmniej jeśli chodzi o docelową lokalizację. Podzielam tu obawy KPP w Łasku, którą martwi bezpieczeństwo w tak odległym rejonie miasta. Chyba lepszą lokalizacją byłaby niecka byłego stadionu przy ul. Narutowicza. Miasto wiedziało o przybyciu amerykanów już jakiś czas temu, więc może zamiast budowy pomnika, skate parku czy też remontu rynku należało zainwestować pieniądze w rewitalizację budynków po byłej jednostce w Wiewiórczynie tak aby Amerykanie mieli gdzie mieszkać, a zarobione pieniądze zainwestować w ww. przedsięwzięcia. Jedno jest pewne mając na uwadze podejście i profesjonalizm w działaniu Dowódcy 32 BLT możemy być pewni , że jednostka przygotowana będzie na 100%.

Frank_Zappa
Posty: 64
Rejestracja: 15:49, 28.02.2012

Re: Nie trafione pomysły.

Postautor: Frank_Zappa » 21:34, 28.08.2012

Najblizszym miejscem gdzie moga dostac w/w uslugi jest Lodz i pewnie tam sie beda spedzac wolny czas.
Swoja droga burmistrz nie jest cudotworca i ciezko mu zmienic Lask, tym bardziej,ze jak widac raczej ciezko idzie mu piastowanie funkcji wlodarza miasta. Cos pecha ma to miasto bo poprzednik tez nie byl lepszy...

R39
Posty: 16
Rejestracja: 14:55, 03.08.2012

Re: Nie trafione pomysły.

Postautor: R39 » 11:01, 04.09.2012

Zgadzam się z tobą, choć trzeba przyznać, że obecny Burmistrz się stara oczywiście w ramach możliwości finansowych miasta. Problem dostrzegam w braku perspektywicznego myślenie, wszystko robi się z potrzeby chwili bez przemyślenia i chwili refleksji. Mówi się, że bogaty każda złotówkę ogląda parę razy zamiast ją wyda. Czas może, aby i biedni poszli tym śladem. W Łasku wygląda to tak, potrzeba kasy no to coś sprzedamy. Za chwile nie będzie, co sprzedawać i co wtedy?


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości