kolumna-energetyka

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
tea bag
Posty: 8
Rejestracja: 17:54, 07.01.2013

kolumna-energetyka

Postautor: tea bag » 18:57, 07.01.2013

Witam
Chciałbym poruszyć sprawe serwisu lini energetycznej w Kolumnie.Moje pytanie brzmi następująco;Czy zima to jedyna pora na wymiane słupów energetycznych???
Pani z infolini mowi że to zasługa planerów!!Zastanawiam się czym się kierowali ;owi; planerzy przy doborze takiej a nie innej pory na wykonanie tej czynnośći???Czyżby to był wyjątkowo trudny(czytaj podmokły,bagienny)teren??Nie,suchy,stabilny,piaszczysty teren,lepszego nie mozna sobie wymarzyć!
Kwestia zasadnicza całej tej sprawy jest taka że w tym okresie jest sezon grzewczy i obecnie wszystkie piece CO sa w wiekszej czy mniejszej uzależnione od energii elektrycznej.
Kogo bedzie interesować w energetyce,przecież u nich w biurze jest ciepło a 15.00 idą do domu gdzie też maja ciepło,że ich odbiorcy prądu marzna.WAŻNE ŻEBY PŁACILI RACHUNKI!!!
Pozdrawiam,zwłaszcza ziębnietych mieszkańców Kolumny.
ps.Żadne szkoły nie pomoga na głupote ludzka.

lucia
Posty: 48
Rejestracja: 15:52, 27.12.2011

Re: kolumna-energetyka

Postautor: lucia » 10:06, 08.01.2013

Ja również chciałam poruszyć ten temat.Wczoraj było wyłączenie na ul.Toruńskiej ,Sejmowej i podległych . W komunikacie było napisane, że prądu ma nie być od 8,00 do 18,00 w rzeczywistości prądu nie było do 24. Tak jak poprzednik napisał obecnie piece są zautomatyzowane i uzależnione od energii. W domu jest zimno , ciemno, ba często jest też tak, że nie ma nawet jak zrobić sobie ciepłej herbaty, ponieważ kuchenki są również na energię elektryczną. Co maja zrobić rodzice małych dzieci? Jak je umyć, przewinąć? Może redakcja zajmie się tym tematem .

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: kolumna-energetyka

Postautor: Sowa » 11:21, 08.01.2013

W sumie miałem rozpocząć nowy wątek tyle że dotyczący osiedla Przylesie. Jak to jest, że chyba co dzień (czasem również pare razy w ciągu dnia) występują przerwy w dostawie energii elektrycznej. I nie to nie żeby w jednym bloku czy paru.Całe Przylesie i Ostrów pogrążone w ciemnościach. Nie jest to jedynie kwestia zimowej pory bo podczas wiosny, lata czy jesieni jest podobnie. Wiem może ktoś jaka jest tego przyczyna??

Frank_Zappa
Posty: 64
Rejestracja: 15:49, 28.02.2012

Re: kolumna-energetyka

Postautor: Frank_Zappa » 07:39, 09.01.2013

No niestety PGE jest zarzadzane jeszcze duchem minionej epoki. Nie dosc wspomniec bylego kierownika laskiego posterunku, takich reliktow przeszlosci jest duzo w tej firmie. Mlodzi nie ida tam do pracy po placa nedznie a jedynym sposobem na wyzsze zarobki to staz a nie umiejetnosci.
Co do piecy to polecam uwadze UPS-y ktore na pare godzin moga podtrzymac prace wentylatora, pompki i sterownika.
Swoja droga to dobrze,ze zlikwidowali ten laski posterunek bo i tak nie bylo wartosci dodanej, taka przechowalnia do emerytury.


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości