CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: lucksm » 18:26, 31.12.2011

Czy naprawdę w centrum miasta mogą funkcjonować w większości sklepy z ciuchami i kiełbasą?

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: lucksm » 20:56, 31.12.2011

A może w dwudziestotysięcznym mieście przydałby się deptak, knajpa, rozrywka? Po prostu rozrywka po 17 kiedy centrum umiera!!!

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: Sowa » 21:23, 01.01.2012

miałem poruszyć temat związany ze sklepami mięsnymi, ale również obuwniczymi i pojawiającymi się co rusz fryzjerami i salonami kosmetyczny, jak na Przylesiu myślałem ze zrobią pizzerie, może nawet Da grasso a tu salon kosmetyczny. Inna sprawa ze wszyscy jakoś się otrzymują w końcu zawsze człowiek potrzebuje zjeść mięsa albo sie ubrać.

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: lucksm » 18:31, 02.01.2012

Jeżeli chodzi o mięso mogę się zgodzić, natomiast chcąc ubrać się w Łasku mam do wyboru kilka sklepów, nie więcej niż 5. Cała reszta ma słabą ofertę głównie Chińczyka. Chcąc kupić coś lepszego wybór jest skromny na taką ilość sklepów.

gorgez
Posty: 7
Rejestracja: 21:48, 07.01.2012

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: gorgez » 22:07, 07.01.2012

lucksm pisze:A może w dwudziestotysięcznym mieście przydałby się deptak, knajpa, rozrywka? Po prostu rozrywka po 17 kiedy centrum umiera!!!


Jak będziemy nad morzem ,jeziorem może w górach to centrum ożyje .Teraz po co ?I tak wszystko szybko padnie bo większośc do Miasta Łodzi się udaje. Tu tylko "pod sklepem" jest życie na co oczywiście reakcji władz nie ma po co ?
Niektórzy twierdzą że dobrze jest jak jest. Imprezy okolicznościowe ,rocznicowe, patriotyczne tuidzie cały zapał !!!! :geek:

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: Sowa » 00:16, 08.01.2012

w sumie racja centrum to może tętnić w Kolumnie w końcu to kurort :P, a w Łasku brakuje miejsca do ciekawego spędzenia czasu bo lokali nie brakuje, a często wykorzystywane są w celach zawartych w tytule topicu :(

lucia
Posty: 48
Rejestracja: 15:52, 27.12.2011

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: lucia » 10:02, 08.01.2012

gorgez pisze:Tu tylko "pod sklepem" jest życie na co oczywiście reakcji władz nie ma po co ?
oj nie tylko pod sklepami również na klatkach schodowych gdzie jest palarnia, ćparnia i ogólnie syf Niestety policja nic nie może ( albo nie chce) zarządy domów tez to maja daleko gdzieś A człowiek normalnie do mieszkania się dostać nie może Od się wyżaliłam
:)

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: Sowa » 12:45, 08.01.2012

te normalnie to pewnie Ci chodzi również oto, że lepiej nie zwracać takim delikwentom uwagi bo albo się oberwie albo są gotowi coś innego zrobić... od taka nasza młodzież po gimnazjum bo to głównie te roczniki reprezentują permanentne zaniżanie obyczajów i odznaczają się bardzo zubożałą siecią pofałdowań na powierzchni kory mózgowej ;) są wyjątki oczywiście ale nieliczne :?

lucia
Posty: 48
Rejestracja: 15:52, 27.12.2011

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: lucia » 14:42, 08.01.2012

Sowa pisze:te normalnie to pewnie Ci chodzi również oto, że lepiej nie zwracać takim delikwentom uwagi bo albo się oberwie albo są gotowi coś innego zrobić..
widze ze mnie rozumiesz
niestety u nas jest to już ta bardziej "dojrzała" młodzież ,która już wyszła z gim ale niestety pustka w głowie została :cry:

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: CENTRUM-KRAINA CIUCHAMI I MIĘSEM STOJĄCA

Postautor: lucksm » 22:32, 10.01.2012

Ja mam jedną receptę. Najpierw zwracam uwagę. Jak nie pomaga dzwonię pod 997. Jeśli nie ma interwencji dzwonię kolejny raz i kolejny, aż do skutku.
W większości przypadków pomaga. Tacy gówniarze mocni to są ale w gębie. Jeśli masz libacje w klatce dzwoń pod 997. Mają obowiązek interweniować. Im więcej telefonów, tym więcej interwencji po telefonie. I TAK DO SKUTKU!!! NIE POPUSZCZAJ. Mamy Policję i ma się takim procederem zajmować.
Nie piszcie, że się nie da, po prostu trzeba zaparcia i działania!!!


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości