Łaska Policja

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
mac
Posty: 4
Rejestracja: 09:59, 01.04.2012

Re: Łaska Policja

Postautor: mac » 11:02, 08.04.2012

Popieram poprzedni wpis.Dlaczego komendant policji nie mieszka w Łasku? Jeśli został mianowany na stanowisko w Naszym mieście, powinien przeprowadzić się tutaj. Nie utożsamia się z Łaskiem. Ludzie nawet nie wiedzą jak wygląda. Czy widział go ktoś na inspekcji ulic łaskich. Czy po przejęciu obowiązków zorganizował spotkanie z mieszkańcami? O 15.30 zdaje klucze i tyle go widzieli. I to jest głównym powodem nieudolności policji. Sonda pokazuje najlepiej czy mieszkańcy czują się bezpiecznie.

mac
Posty: 4
Rejestracja: 09:59, 01.04.2012

Re: Łaska Policja

Postautor: mac » 17:41, 10.04.2012

News!!Podobno w łasku zmienił się komendant.

Jaco777
Posty: 31
Rejestracja: 00:50, 18.04.2012

Re: Łaska Policja

Postautor: Jaco777 » 09:33, 18.08.2012

Trochę inny temat:

Czy ktoś wie co się stało wczoraj, tj. 17 sierpnia na wylotowej na Zduńską?
Chyba ze 2 godz. była zablokowana.

Jaco777
Posty: 31
Rejestracja: 00:50, 18.04.2012

Re: Łaska Policja

Postautor: Jaco777 » 13:17, 19.08.2012

Dzięki za info.

mwc
Posty: 3
Rejestracja: 12:21, 17.10.2012

Re: Łaska Policja

Postautor: mwc » 12:32, 17.10.2012

!!

mwc
Posty: 3
Rejestracja: 12:21, 17.10.2012

Re: Łaska Policja

Postautor: mwc » 12:47, 17.10.2012

Co Wy możecie wiedzieć o pracy Policji!!!praca nie kończy się na pisaniu mandatów. Nie ma pojęcia z jakimi debilami, śmierdzielami i różnymi nieprzyjemnymi sytuacjami oni się stykają!!!!!!za marną jak na dzisiejsze czasy pensję muszą narażać swoje życie, ale Wy to macie gdzieś bo twierdzicie, że jeżdżą nic nie robią. Przydałoby się aby do Lasku wpadły oddziały opp z Łodzi i zrobiły porządek. Jeszcze byście błagali o powrót łaskiej Policji!!!!!!!!!!mam cichą nadzieje, że nadejdzie kiedyś taki moment i tego doczekam!!!Po przeczytaniu wszystkich Waszych komentarz myślę, że jak będziecie potrzebować jakiejkolwiek pomocy od Policji to miejcie honor i nie dzwońcie na 112 bądź 997 przecież łascy policjanci i tak nic nie robią!!!!!!

Łaskowianin
Posty: 3
Rejestracja: 12:12, 30.10.2012
Lokalizacja: ŁASK

Re: Łaska Policja

Postautor: Łaskowianin » 12:35, 30.10.2012

:lol: Śmiało mogę pwiedzieć, że za brak policjantów na łaskich i nie tylko ulicach odpowiada Rząd, który tnie wydatki tej formacji z roku na rok a co za tym idzie brak jest chętnych do pracy. Za te marne jak na dzisiejsze czasy pensje POLICJANCI mają czuwac i działać i być wszędzie??? Narażać swoje zdrowie i życie??? W imię czego??? Nie znam żadnego obywatela, który byłby w pełni zadowolony z pracy policjantów... Czytam na protalach FB, że "jednemu ukradli antene cb i gdzie była Policja???". A ja sie pytam tego co mu ukradli gdzie miałes rozum że zostawiłeś ja na dach swojego samochodu i poszedłeś spac??? Czy postąpiłes słusznie??? NIEEEEEE BEZMYŚLNIE!!!!
Prace policjanta nie można od tak sobie nazwac bezużyteczną... To dzięki nim ja czuję się bezpieczniej... NIe ma ich wszędzie bo jest to niewykonanlne!!!! Ale to oni dbają o Twoje bezpieczeństwo na imprezach masowych, gdy Ty bawisz się w Sywestra czy inne święta to oni dzień i noc pracują na zmiany pozostawiając rodziny w domach... I ktoś powie no tak ale mają po 15 latach emeryturę!!! TAK ZGADZAM SIĘ MAJA TO MOŻLIWOŚĆ JAK KAŻDY MUNDUROWY ALE ... PO 15 LATACH DOSTANĄ 45 PROECENT OSTATNIEJ PENSJI TJ JAKIES 1300 ZŁ .... A NAWET I MNIEJ...
Piszecie to co Wam się w głowach układa za mądre i godne przedtawienia na forum a tak naprawdę nie macie zielonego pojecia o tym co Ci "nieudacznicy" robią... Piszecie że czekacie 30 minut na interwencje... A pomyślałeś/aś czy jesteś jedyną osobą która potrzebuje w danym momencie pomocy Policji??? A gdzie każdy z Was dzwoni jak tylko cos zobaczycie nie typowego, leżaka na chodniku??? NA POLICJĘ BO TAK SIĘ UTARŁO ŻE POLICJA JEST OD WSZYSTKIEGO... A MOŻE TAK PODEJDŹ DO LEŻĄCEGO I ZOBACZ CO MU JEST ... MOŻE ZADZWOŃ PO KARETKĘ??? OBYWATELE MYŚLCIE ZANIM COŚ POWIECIE !!!!
Wielu z Was widzi wiele zdarzeń ale żaden nie złoży zeznań lub zawiadomienia... No bo po co ma po Sądach chodzić jak toniejego sprawa... Tak własnie obywatele działacie... NIe mnie dotyczy to nie odzywam sie...
Żałosne jest to co Wy wypisujecie... Skoro nie widzicie potrzeby działania Policji to tak jak napisał mój przedmówca nie dzwońcie po nia jak Wam się co dzieje... Miejcie HONOR !!!
Cwaniaków w grupkach tez ja osobiscie przerabiałem ... w grupie raźniej a poza nią ... skulony i kulturalny "ala kibic"... A gdzie sa rodzice tych "ala kibiców", czy przed nimi tez tak synowie cwaniakują??? MIeliśmy przykład na Jana Pawła II na starym "Jordanku"... WSTYD I HAŃBA!!!!
POLICJA W ŁASKU JAK I W CALEJ POLSCE BYŁA JEST I BĘDZIE POTRZEBNA CZY TO SIĘ KOMUŚ PODOBA CZY NIE ... A JAK MASZ INNE POGLĄDY DOTYCZĄCE PRACY POLICJI TO WSTAP W JEJ SZEREGI I SPRÓBUJ TO ZMIENIĆ ... POOOOWDZENIA

EF16
Posty: 24
Rejestracja: 19:45, 20.08.2013

Re: Łaska Policja

Postautor: EF16 » 21:03, 13.10.2013

KILKA LAT TEMU GDY PROSIŁEM O SPRAWDZENIE STANU AUTOBUSU KTÓRYM DZIECKO MIAŁO JECHAĆ NA WYCIECZKĘ POWIEDZIANO MI ŻE NIE MAJĄ PALIWA NA DOJAZD DO SZKOŁY { 5 km. }
:lol:


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości