Odbiór domu jednorodzinnego

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
marcia331
Posty: 1
Rejestracja: 11:54, 15.06.2016

Odbiór domu jednorodzinnego

Postautor: marcia331 » 12:03, 15.06.2016

Witam. Chciałam zapytać o wasze doświadczenia z odbiorami domów jednorodzinnych w naszej gminie. Czy wystarczy złożyć wszystkie potrzebne dokumenty i czekać na brak reakcji Inspektoratu (budynek nie wymaga pozwolenia na użytkowanie tylko zgłoszenie zakończenia budowy). Czy trzeba się spodziewać kontroli z urzędu nawet jeśli w papierach wszystko jest ok? A jeśli jest kontrola to na co zwracają uwagę. Proszę o wasze doświadczenia.

AndrzejAndrzej
Posty: 3
Rejestracja: 17:07, 07.06.2016

Re: Odbiór domu jednorodzinnego

Postautor: AndrzejAndrzej » 12:01, 02.08.2016

Nie licz na to, że nie przyjadą. Miałem odbiór w lutym i panie szukały do czego by się przyczepić. Były u mnie o 9tej rano, a to był ich drugi odbiór i jeszcze kilka miały zaplanowanych. Także jak masz jakieś różnice czy coś niedokończone, to lepiej skończ. U mnie nie przepuściły ze względu na brak "białego montażu" w kuchni - jak jest węzeł, to musi być bateria i zlew.

AdamBabacki
Posty: 1
Rejestracja: 16:41, 04.08.2016

Re: Odbiór domu jednorodzinnego

Postautor: AdamBabacki » 17:02, 04.08.2016

Dzień dobry, odbiór naszego domu przebiegł bardzo sprawnie. Żona wzięła urlop w pracy na ten dzień, poinformowaliśmy kierownika budowy o kontroli z urzędu. Przyjechali dwaj Panowie, bardzo grzecznie sprawdzili co mieli sprawdzić. Jeśli mieli pytania to kierowali je do naszego kierownika. Wszystko sprawnie, miło i bezproblemowo. Własnie myślimy o budowie garażu. Pozdrawiamy

nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13:54, 05.08.2016

Re: Odbiór domu jednorodzinnego

Postautor: nowy » 14:24, 05.08.2016

Witam. Czy moglibyście w skrócie napisać jakie minimalne wyposażenie musi mieć łazienka i kuchnia aby w Łasku odebrać budynek?
Czy konieczne są drzwi wewnętrzne i podłogi?
Chciałbym wiedzieć do jakiego poziomu muszę wykończyć budynek aby został odebrany?
Chciałbym to zrobić jak najszybciej oczywiście ze względu na kredyt.
Z góry dzięki za pomoc!


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości