sluzba zdrowia

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
balcia_kasia
Posty: 1
Rejestracja: 18:16, 28.02.2012

sluzba zdrowia

Postautor: balcia_kasia » 18:20, 28.02.2012

coraz gorzej jest w naszej sluzbie zdrowia
Ostatnio zmieniony 11:06, 29.02.2012 przez balcia_kasia, łącznie zmieniany 2 razy.
kkk

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: służba zdrowia

Postautor: Sowa » 18:57, 28.02.2012

Dla mnie intrygujące jest to, że dowiedziałaś się że jesteś w ciąży dopiero teraz. Nie widziałaś zmian w swym organizmie. Przecież żyjąc w takiej nieświadomości mogłaś( jeśli do tego nie doszło) szkodzić dziecku w różny sposób np. nieświadomie pić alkohol albo palić na spotkaniach towarzyskich. dobrze, że się teraz zorientowałaś. A jeśli chodzi o lekarza to zainwestuj idz do prywatnego lekarza założy ci książeczkę ciąży a potem będziesz sobie chodzić gdzie indziej np. do przychodni.

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: służba zdrowia

Postautor: lucksm » 20:33, 28.02.2012

Dowiedziała się późno - to fakt. Znam wiele takich przypadków. Jednak wątek dotyczy służby zdrowia. Jaka jest każdy widzi. Szpital w Naszym Mieście-totalna spychologia. Ambulatorium-zrobimy Panu zastrzyk przeciwbólowy no i idź Pan do apteki po leki z recepty jaką wypiszę. Wiem Sam bo właśnie tak zostałem potraktowany. Po zastrzyku przeciwbólowym i lekach przeciwbólowych jakie mi doktor przepisał myślałem, że do rana zejdę (byłem ok 23 w niedzielę).
Jednak nie można wnosić pretensji do Powiatu czy Miasta, tylko do kochanych polityków, bo to właśnie ta hołota przez ostatnich ponad 20 lat doprowadziła do tego!!!
Wracając do tematu dotyczącego lekarz prowadzącego podczas ciąży postaw na prywatną opiekę za kasę (wiem, że nie małą jednak warto) i poród na pewno nie w Łasku!!!

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: służba zdrowia

Postautor: rodzic » 23:06, 28.02.2012

Nie wierzę ,że w przychodni ktoś odpowiedział w ten sposób . Trochę przesadzasz ,bo lekarzy jest kilku ,a pacjentów n więc kolejki były są i będą . Swoją drogą gratuluję postawy idziesz do lekarza ,żeby dostac becikowe super .


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość