Liga Orlikowa w Łasku

Piłka nożna, siatkówka, pływanie itp.
len3
Posty: 1
Rejestracja: 15:15, 05.01.2012

Liga Orlikowa w Łasku

Postautor: len3 » 15:23, 05.01.2012

Witam! W Buczku istnieje coś takiego jak Liga Orlikowa wspierana przez gminę. Myślę że w Łasku także można by utworzyć taką ligę tym bardziej że niedawno powstał orlik w kolumnie. Chętni na pewno by się znaleźli. Co sądzicie o tym temacie?

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Liga Orlikowa w Łasku

Postautor: Sowa » 21:23, 05.01.2012

Ja bym pograł ale mięśnie dawno nie używane z taką intensywnością :P

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Liga Orlikowa w Łasku

Postautor: Sowa » 16:44, 06.01.2012

A Ronaldo też grał z tzw. beercepsem i bramki strzelał więc co najwyżej kwestia kondycji i nadrobienie zaległości treningowych :roll:

Rafik
Posty: 43
Rejestracja: 20:16, 23.01.2012
Lokalizacja: Buczek

Re: Liga Orlikowa w Łasku

Postautor: Rafik » 20:42, 12.02.2012

W Buczku jest Liga i jest zainteresowanie nią. :D Nawet w tym sezonie (w którym nie było już podziału na grupy B (buczkowska) i C (czestkowska)) grała drużyna z Łasku, niejacy Pro Strikes, którzy niestety wycofali z rozgrywek (okupowali bodaj ostatnie miejsce).

Myślę że w Łasku też byłoby wzięcie na coś takiego, tym bardziej że więcej mieszkańców w samym Łasku, ale i w okolicach i życzę, aby znaleźli się ludzie który potrafiliby zorganizować taką ligę i aby miasto również wsparło organizatorów i samych zawodników (na przykład nagrody dla nich, w Buczku to były medale i puchar+jakieś pieniądze).

Już oczami wyobraźni widzę "Superpuchar" gdzie najlepsza drużyna Ligi Orlikowej z Buczku, podejmuje mistrza Łaskiej Ligi Orlikowej. :D


Wróć do „Sport”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości