EKONOMIK - co się tam dzieje?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce
lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: lucksm » 20:08, 26.01.2012

Byłem na spotkaniu. Jedna wielka ustawka. Nasze Władze i nie tylko Starosta kompletnie nie słuchały żadnych argumentów. Nie padła ani jedna odpowiedź na pytanie trudne. W kółko to samo. Jedno co wiadomo:
Ostrów nie do ruszenia
Sędziejowice nie do ruszenia
Najmniej zadłużony Ogólniak, Później Ekonomik, najbardziej zadłużone Sędziejowice jednak to żelazny elektorat PSL.

annam
Posty: 16
Rejestracja: 12:39, 05.02.2014

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: annam » 22:30, 06.02.2014

Skończyłam tę przepiękną szkołę.
Nie wiem czy ktoś z Was kojarzy P. Słonicką, P.Sznajdera, P. Owczarka, P. Nowickiego,
P. Adamczewską (tę od maszynopisania i statystyki), P. Nawarę (oj było tych dwój
z mechanizacji) P. Krzysztofiak, P. Adamczyk (och ta fizyka "a teraz wyjmujemy kajeciki i piszemy
kartkówkę") P. Cyganek P. Rytwińską, P. DYR. Sroczyńskiego (złapał mnie kiedyś na paleniu papierosów oj lepiej nie wspominać co się po tym działo, ale żyję), oraz moją ukochaną Panią od jęz. polskiego (nie zdradzę nazwiska) a przede wszystkim P. Zosię, (najwspanialszą woźną na świecie) która w swojej kanciapie na dużej przerwie robiła herbatę, przynosiła bułki, czasem dzwoniła trochę wcześniej na przerwę.
Kocham tę szkołę, to moje najwspanialsze wspomnienia, tam poznałam swojego męża.

annam
Posty: 16
Rejestracja: 12:39, 05.02.2014

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: annam » 09:05, 07.02.2014

Przepraszam, że nie wspomniałam o P. E. Siudzie.
Wspaniały matematyk.
Dziękuję za wszystko pani Profesor. Bardzo dziękuję.


Wróć do „Nauka, szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości