EKONOMIK - co się tam dzieje?

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce
lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: lucksm » 21:00, 23.01.2012

Niestety, przykra prawda. Powodem takich sytuacji szpitali jest nasza instytucja NFZ. Dlaczego musimy likwidować szkoły średnie i wiele innych, aby spłacać długi szpitali. Przecież każdy z Nas płaci składki zdrowotne. W tym roku po stronie pracodawcy wyższe. Gdzie do licha są Nasze pieniądze. Płacimy po to aby sprzątaczka zarabiała tam 4000zł miesięcznie. Sorki ale coś nie tak. Dlaczego musimy poświęcać dobre szkoły i spłacać długi aby jakiś prywaciarz przejmował szpital i miał czyste konto. Spłaćmy ale dalej prowadźmy bo to własność Państwa.
A co jeśli pieniędzy ze sprzedaży budynków Ekonomika nie wystarczy? Zlikwidujemy kolejną i sprzedamy budynki? Kto będzie kolejny? Ostrów, Sędziejowice, Ogólniak. Może po raz kolejny usłyszymy, że Elektryk pomieści wszystkich?
Przecież to chore!!!

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: lucksm » 21:14, 23.01.2012

Jeszcze słówko do pikietujących. Nie poddawajcie się. Jestem całym sercem z Wami. Nie pozwólcie się upokorzyć i po raz kolejny słowa: Pokrzyczeliście, to do szkoły.
Ten Pan nic sobie z Was nie robi. Jednak ilość mediów na pewno go zaskoczyła. Dajcie znać kiedy kolejna pikieta to ściągnę kogo się da.
W piątek było Nasze Radio z Sieradza. Tego dnia wiadomość poszła w województwo w serwisie o 12.00
Dziś o 8.30 było przypomnienie. Sieradz i Zduńska Wola kibicuje.
Nie poddawajcie się!!!

Awatar użytkownika
Zbyszko
Posty: 15
Rejestracja: 23:55, 22.01.2012

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: Zbyszko » 21:40, 23.01.2012

lucksm pisze:[...] Dajcie znać kiedy kolejna pikieta to ściągnę kogo się da.
W piątek było Nasze Radio z Sieradza. Tego dnia wiadomość poszła w województwo w serwisie o 12.00
Dziś o 8.30 było przypomnienie. Sieradz i Zduńska Wola kibicuje.
Nie poddawajcie się!!!


Znalezione na Facebook-u

WSZYSCY ZAINTERESOWANI!!! RUSZAMY Z KOLEJNA MANIFESTACJĄ MAJĄCĄ NA CELU POKAZANIE panu staroscie ŻE MY NIGDY NIE ODPUSZCZAMY I JAKO UCZNIOWIE DĄŻYMY DO OKREŚLONYCH CELÓW JAKIE SOBIE ZAŁOŻYLIŚMY!! PRZY TYM POKAZEMY WSZYSTKIM NA CZYM TAK BARDZO NAM ZALEŻY I CZEGO CHCEMY!!! ZACZYNAMY W CZWARTEK O 14 CZAS MAMY DO 17 WIEC SPORO CIŚNIEMY PO CAŁYM MIESCIE TAK GDZIE NAJWIECEJ LUDZI TRASE MAMY WYTYCZONA JUTRO WSZYSCY SIE DOWIEDZA!!! LICZYMY NA BARDZO DUŻĄ FREKWENCJE ABY POKAZAC "maaaa...too..ll" GDZIE JEST JEGO MIEJSCE I ZE NIE ODPUŚCIMY MU TEGO!!! WIEC WSZYSCY SZYKUJCIE SIE NA CZWARTEK Z PORZĄDNĄ DAWKĄ ENERGI I ADRENALINY !!! POKAŻMY ŻE RAZEM TWORZYMY SIŁĘ!!!

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: lucksm » 21:53, 23.01.2012

No i pudło. Bardziej własna inicjatywa i mająca na myśli nagłośnienie sprawy poprzez media. Im ich więcej tym lepiej.
Co do tego portalu nie mam nawet konta.
Domyślam się, że chciałeś Mnie ośmieszyć ale niestety :D O takiej akcji nawet nie wiedziałem!!!
Sorki ale nie trafiłeś. Po prostu mi zależy, mam nadzieję że czytasz moje posty. Jasno z nich wynika, że nie jestem jakimś tam sobie użytkownikiem forum. Jestem po prostu społecznikiem i bardzo Mnie to cieszy że w wieku 30 tu lat odkryłem to w Sobie.
Pozdrawiam

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: rodzic » 22:03, 23.01.2012

Połączenie tych szkół to jedyny sensowny sposób ratowania powiatu . Koszty ogrzewania ,energii , spadną , zmniejszy się ilość etatów nauczycieli . Czy chodzi wam tylko o budynek ?
Wiesz ile zarabia dyrektor szpitala ?
Która sprzątaczka zarabia 4000? :lol:
Lekarze zarabiają grosze .

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: lucksm » 22:13, 23.01.2012

Chodzi o historię, tradycję. Dlaczego uparcie mamy likwidować uczelnię średnią techniczną czwartą w województwie pod względem nauczania. Aby komentować Moje posty poczytaj wszystkie najnowsze w wątku. Wtedy możemy sypać argumentami. Na razie nie widzę sensu. 4000zł sprzątaczka zarabia w NFZ w Warszawie. Miejsca ograniczone tylko po rodzinie.
Przeczytaj Wszystko co napisałem dziś w tym wątku dopiero pogadamy.
A tak na marginesie. Ile masz dzieci i którą szkołę średnią skończyłeś, że tak Ci zależy na zamknięciu właśnie tej?

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: lucksm » 22:16, 23.01.2012

Jak kasy ze sprzedaży budynków nie wystarczy na spłatę długów szpitala którą średnią proponujesz następną?
Ostrów, Ogólniak może Sędziejowice?
Dlaczego mamy spłacać długi, wyprowadzać na zero i oddawać prywaciarzowi?
Skoro Starosta to taki błogosławiony to potrafi kasę liczyć. Dlaczego po trupach i na siłę chce się pozbyć szpitala?
Proszę zastanów się i pomyśl zanim coś napiszesz!

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: rodzic » 22:17, 23.01.2012

s
Ostatnio zmieniony 22:08, 24.01.2012 przez rodzic, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zbyszko
Posty: 15
Rejestracja: 23:55, 22.01.2012

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: Zbyszko » 22:19, 23.01.2012

Lucksm nie chciałem Cię ośmieszyć. Pytałeś się kiedy następna pikieta więc dałem ci odpowiedź. Nie wiem do czego "pijesz" ale chyba szukasz nie potrzebnie konfliktów.

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: EKONOMIK - co się tam dzieje?

Postautor: rodzic » 22:22, 23.01.2012

Nie mów mi proszę co jest dobre dla szpitala i pacjentów ,bo ja wiem lepiej. Zamykanie szkół to w chwili obecnej najlepsze rozwiązanie.


Wróć do „Nauka, szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości