Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce
marek
Posty: 8
Rejestracja: 01:37, 21.01.2012

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: marek » 23:56, 23.01.2012

Chcę powiedzieć jak łatwo jest kogoś krytykować i przekreślać dotychczasową pracę tej szkoły a co za tym idzie również pracę Pani Dyrektor tej szkoły. Moje dziecko chodziło do tej szkoły i zarówno ono jak i ja było z niej zadowolone. Uroczystości w tej szkole stoją na bardzo wysokim poziomie, właściwie żadna szkoła w Łasku nie może się z nią równać. Inni Dyrektorzy się tak się nie angażują i dlatego nie poddawani są takiej krytyce. W tej szkole zawsze dużo się dzieje, jeśli uczeń chce się w jakiejś dziedzinie zaprezentować to nie ma z tym żadnych problemów. Nie jest łatwo pracować w obecnych czasach w gimnazjum dlatego uważam, że przestańmy rzucać kłody pod nogi Pani Dyrektor tylko zacznijmy doceniać to co ona robi i co jeszcze może zrobić dla tej szkoły. Niech się nie cieszy jej żaden następca bo to jest ciężki kawałek chleba, a myślę, że trudno byłoby dorównać pracy którą ona wykonała i nadal podejmuje się trudnych zadań i wyzwań. Pozdrawiam.

Plotkarskie-forum
Posty: 1
Rejestracja: 00:03, 25.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: Plotkarskie-forum » 00:11, 25.01.2012

Przepraszam bardzo ale, Pani Dyrektor chyba nie zajmuje sie sprzątaniem szatni wiec koleś wyluzuj ze swojim krytycznym nastawieniem na te gim. i obrażaniem ludzi....

UpadłyAnioł
Posty: 1
Rejestracja: 12:35, 25.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: UpadłyAnioł » 12:48, 25.01.2012

Proponuje żeby zacząć wszystko od nowa niech każdy w końcu zabierze się za swoja pracę.
Rodzice za kulturalne wychowanie dzieci nauczyciele za solidna prace a Pani Dyrektor za solidny dozór.
Życzę szybkiej poprawy obecnego stanu w szkole.
Powodzenia :twisted:

Gloria
Posty: 52
Rejestracja: 12:37, 15.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: Gloria » 18:27, 25.01.2012

AMEN :lol:

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: rodzic » 23:09, 09.02.2012

Strach tam dzieci posłać . A pani dyrektor się nie rozpisuje ,bo to się rzuca w oczy . :D


Wróć do „Nauka, szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości