Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce
xyz
Posty: 4
Rejestracja: 23:18, 21.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: xyz » 23:46, 21.01.2012

Piszesz we wcześniejszym wpisie, że chodziłeś do tej szkoły i podajesz się jako rodzic. To ile ty masz lat? Coś mi tu nie pasuje.... Ja też znam wielu nauczycieli.

xyz
Posty: 4
Rejestracja: 23:18, 21.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: xyz » 00:04, 22.01.2012

A tak co do tego wszystkiego. Nie wierzę, że ten wczorajszy "anonim" to był nauczyciel, czy zdesperowani nauczyciele . Jak może nauczyciel napisać o młodzieży , że idioci, debile, bydło . Nawet jeśli młodzież robi coś nie tak to właśnie nauczyciel powinien na to zareagować i wskazać jak postępować. Ale sam musi być kulturalnym, porządnym człowiekiem.. A Ci zdesperowani to czuć na kilometr, ze tacy nie są . Poza tym, jeśli komuś taka praca nie pasuje niech zmieni, tak dużo młodych ludzi nie ma możliwości zatrudnienia. Może trzeba coś przemyśleć - desperaci. A poza tym dziwię się, że nikogo z piszących na forum to słownictwo belfrów nie zaskoczyło i nie wywołało oburzenia.

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: Sowa » 00:13, 22.01.2012

Też mi się jakoś to nie bardzo układa w całość. A może to jest samo pisanie dla pisania :? Może też zacznę pisać o jakiś aspektach życia łasku sprzed lat mimo że mieszkam tu niedługo... tak po prostu dla zasady... Chyba, że ów rodzić bardzo wcześnie doczekał się potomka np. niedługo po gimnazjum :D

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: Sowa » 00:18, 22.01.2012

xyz pisze:A tak co do tego wszystkiego. Nie wierzę, że ten wczorajszy "anonim" to był nauczyciel, czy zdesperowani nauczyciele . Jak może nauczyciel napisać o młodzieży , że idioci, debile, bydło . Nawet jeśli młodzież robi coś nie tak to właśnie nauczyciel powinien na to zareagować i wskazać jak postępować. Ale sam musi być kulturalnym, porządnym człowiekiem.. A Ci zdesperowani to czuć na kilometr, ze tacy nie są . Poza tym, jeśli komuś taka praca nie pasuje niech zmieni, tak dużo młodych ludzi nie ma możliwości zatrudnienia. Może trzeba coś przemyśleć - desperaci. A poza tym dziwię się, że nikogo z piszących na forum to słownictwo belfrów nie zaskoczyło i nie wywołało oburzenia.


Acha, widać, że pani dyrektor poczuła się zagrożona i albo sama pisze albo ma swego wysłannika 8-) Od razu jak się to czyta czuć pismo nosem. Jak ktoś jest idiotą albo bydłem to nie ma znaczenia czy to mówi o tym nauczyciel czy kto inny. Każdy ma prawo pisać i mówić co widzi i nazywać sprawy po imieniu. Gimnazjum to siedlisko patologii i jeden z największych problemów społecznych jak dla mnie.

xyz
Posty: 4
Rejestracja: 23:18, 21.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: xyz » 00:54, 22.01.2012

No może nie dyrektorem, ale rodzicem dziecka ze szkoły specjalnej. I nie pomyślałaś Sowo o tym? :lol:

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: Sowa » 01:51, 22.01.2012

No to gratuluje wiary w ludzi i stoicką wstrzemięźliwość. Bo niestety często jest tak, że niektóre działania belfrów nie działają i jedyne co się pewnie ciśnie im się na usta to właśnie to "idoci, debile i bydło". Niektórym nie udaje się trzymać języka za zębami i wymknie im się ów "debil", ale to już anegdota z podstawówki z Wiewiór.

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: rodzic » 10:14, 22.01.2012

Widzę ,że na forum pojawili się wysłannicy Pani dyrektor. W gimnazjum dzieje się źle ,w grudniu odbyła się 10 rocznica nadania imienia tej szkole i Pani dyrektor zamówiła tyle folderów ,że ok 100 zostało .Wniosek ,że bogata szkoła ,albo niegospodarny organ prowadzący.

marek
Posty: 8
Rejestracja: 01:37, 21.01.2012

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: marek » 14:44, 22.01.2012

Drodzy użytkownicy forum
Bardzo łatwo jest winić szkołę, nauczycieli i wychowawców za postępowanie naszych dzieci. Przypomnijmy sobie co robili nasi rodzice kiedy w szole nie zachowaliśmy się odpowiednio a co robimy my. Będziemy mieli odpowiedź.

nnn
Posty: 1
Rejestracja: 19:58, 22.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: nnn » 20:53, 22.01.2012

Podejście niektórych ludzi mnie rozbraja. Jak ktoś napisze coś bardziej pozytywnego to od razu, że wysłannik dyrekcji, ale autor anonimu to orędownik prawdy itp ... Wiem, że dzisiejsze czasy stwarzają taką możliwość, ale każdy może sobie wejść na jakie chce forum, napisać co chce, co wcale nie musi być prawdziwe, a zawsze znajdzie się ktoś kto we wszystko uwierzy. Nie chcę mówić, czy to było kłamstwo czy nie, ale czy ktokolwiek z tych "oburzonych" wziął taką możliwość pod uwagę. Skoro mógł wypowiedzieć się jakiś wysłannik dyrekcji, to równie dobrze może wypowiadać się też jakiś wysłannik kogoś kto ma jakiś interes we wzbudzeniu takiego zamieszania. Ja chodziłem do tej szkoły gdy jeszcze była tam podstawówka, potem skończyłem również to gimnazjum. Źle na mieście mówiło się o tej szkole jeszcze kiedy ja zaczynałem tam naukę, to chyba już tak jest, że w Łasku zawsze będzie się źle o niej mówiło. Ja przez całe 9 lat nauki nie zauważyłem tam niczego wielce odbiegającego od normalności. Oczywiście zawsze byli i będą uczniowie, którzy powiedzmy nie zachowują się dobrze. Wiem również, że jest ich coraz więcej, ale tak jest wszędzie, w całym kraju. Powodem jest to, że dzisiaj rodzice nie mają czasu dla swoich dzieci, nie kontrolują ich. Potem jeżeli takie dziecko coś złego zrobi to powie rodzicom, że to wszyscy się na nie uwzięli, że to wszystko wina nauczycieli, dyrektora itp. Rodzic oczywiście uwierzy, we wszystko co powie jego dziecko, bo przecież "moje dziecko na pewno by tego nie zrobiło" i potem w rozmowach na mieście będzie o tym opowiadał i dorabiał teorie o jakiś układach itp. Takie jest moje zdanie i moja opinia, nie mogę oczywiście być w stu procentach pewien, że jest tak jak uważam, bo przecież nie siedzę w tej szkole i nie obserwuję wszystkiego co tam się dzieje. Ale czy wy wszyscy, którzy tak krytykujecie to wszystko co piszecie opieracie na tym co faktycznie widzieliście, czy na tym co ktoś wam powiedział, albo gdzieś przeczytaliście ? Ktoś pisał o tym, że zostało jakieś 100 folderów po uroczystości, czy widziałeś/łaś te foldery na własne oczy i je przeliczyłeś/łaś ? Czy tylko ktoś Ci o tym powiedział, bo gdzieś to usłyszał ? Być może i zostały, tego nie wiem, ale zazwyczaj przygotowuje się takich rzeczy więcej żeby się nie okazało, że w trakcie uroczystości by zabrakło, wtedy pewnie napisałby ktoś, że to nie do pomyślenia, że na takiej uroczystości zabrakło folderów i że to kompromitacja itp... Tak na prawdę nie da się ludziom dogodzić, zawsze ktoś będzie z czegoś niezadowolony. Myślę, że na tą uroczystość dodatkowe pieniądze zostały przewidziane przez miasto, byli też jacyś sponsorzy, więc wydaje mi się, że w perspektywie całej imprezy te 100 folderów nie jest takie istotne. Ale tak to już u nas jest ktoś się postara żeby coś zrobić włoży w to dużo pracy, a potem człowiek, który prawdopodobnie nic nie wie o tym jak wyglądało przygotowanie tej uroczystości sobie stanie i będzie krytykował. Dlatego też ja nie mam zamiaru pracować gdzieś w państwowych instytucjach na kierowniczych stanowiskach bo wtedy ludzie nie będą zwracać uwagi na to ile pracy w coś włożyłem tylko będą krytykować, bo tak jest wygodnie, każdy lubi wytykać coś innym, to jest świetna odskocznia od codziennych problemów. A tak odnośnie tego co piszecie o jakimś straszeniu czy naciskach. Czym ktoś miał zostać zastraszony ? Nie wiem czy wiecie, ale to wcale nie jest tak, że dyrektor może od tak sobie zwolnić jakiegoś nauczyciela. Policją można straszyć, ale jeżeli to co ktoś mówi/pisze jest prawdą to nie powinien się tego obawiać i proszę nie piszcie o jakiś układach itp.

mikol
Posty: 1
Rejestracja: 20:37, 21.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: mikol » 23:55, 22.01.2012

Chciałbym za uwarzyć parę szczegółów, że na forum fajnie jest oskarżać i ukrywać się pod jakimś nickiem a tak naprawdę każdy z nas i tak podlega pod odpowiednie przepisy i jeśli ktoś potrzebuje to w parę sekund może zostać wykryty i złapany(szczególnie że przypisane jest konto z maila). Czy nie prościej jest pójść do odpowiednich osób i powiedzieć co ich boli a nie robią krecią robotę i niszczą renomę ale także odpowiednie osoby. Zrozumcie teraz jak czują się pracownicy.


Wróć do „Nauka, szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości