Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Jaką szkołę wybrać?, korepetycje, języki obce
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: .

Postautor: Sowa » 23:06, 20.01.2012

I dyrektorka zagrała ciemiężonym na nosie. A mogła być burza a to tylko przelotny deszczyk przeszedł ;)

Gloria
Posty: 52
Rejestracja: 12:37, 15.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: Gloria » 09:54, 21.01.2012

Problem złego zachowywania się młodzieży leży u podstaw.Często sytuacja finansowa rodziców zmusza do poświęcenia się pracy.Coraz częściej nie po to by żyć na lepszym poziomie materialnym ale w ogóle przeżyć.Mało która rodzina może pozwolić sobie by jedno z rodziców nie pracowało i zajęło się wychowaniem.

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: lucksm » 10:28, 21.01.2012

Kochanie widać, że nie czytałaś pierwotnego tekstu. To co się tam dzieje to istny cyrk. Na razie nie mam czasu zacytować kilku z tekstów. Uczynię to wieczorem.

misia
Posty: 1
Rejestracja: 18:24, 21.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: misia » 18:33, 21.01.2012

Jestem absolwentką tego gimnazjum..
Moim zdaniem problem w tej szkole zawsze leżał w nauczycielach którzy nie potrafią dać sobie rady z klasą. Nie mówię tu o wszystkich ale są tacy - na praktycznie każdej lekcji z takim nauczycielem pojawiała się u nas Pani Dyrektor lub pedagog. Jak to świadczy o takim nauczycielu? Pracując w takiej placówce trzeba liczyć się z tym, że trafia się na młodzież w najtrudniejszym wieku i nie każdy sobie z takową potrafi radzić. Wzywanie kogoś na pomoc pokazuje uczniom, że przy takim nauczycielu mogą pozwolić sobie na WSZYSTKO i chętnie to wykorzystują. A skakanie przez okno na papierosa? Gdy ja chodziłam do tej szkoły nie było takiego problemu bo to RODZICE nie pozwalali sobie na to, by ich dzieci w wieku gimnazjalnym paliły papierosy! Nie wiem jak to sobie wyobrażacie, że przy każdym oknie będzie stał nauczyciel i pilnował? To jest jak ze złodziejem - będzie czegoś chciał więc to osiągnie bez względu na to jak bardzo będzie pilnowany.
A tak w ogóle sądzę, że upublicznianie takich materiałów w internecie przez nauczycieli jest co najmniej głupie - uczniowie sobie poczytają i dowiedzą się, że pozwalać mogą sobie na jeszcze więcej bo nauczyciele nie mogą sobie z niczym dać rady.

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: rodzic » 20:44, 21.01.2012

Chodziłem do tej szkoły i często kosze na śmieci leciały z okien ,czasem jakaś szyba została wybita. A nauczyciele uczą tylko w klasach matematycznych resztę mają w d...

sałata
Posty: 1
Rejestracja: 21:21, 21.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: sałata » 21:55, 21.01.2012

Uczyłam w tej szkole i to klasy, które nie były matematycznymi. Bardzo mi przykro, że masz takie odczucia i tak oceniasz m/i moją pracę.
A może koloryzujesz i ubarwiasz?To,że młodzież gimnazjalna jest bardzo trudna to prawda ale czy P.G.1 w Łasku czy w Warszawie problem jest powszechny.
Chcę tylko zapytać czy nie pamiętasz o sukcesach szkoły-miejscach w konkursach,olimpiadach?Zapomniałeś o zabawnych kabaretach przygotowywanych przez koło teatralne,
wzruszających akademiach,występach chóru,zespołu tanecznego,zajęciach w niezliczonych kołach?A może nie pamiętasz bo nie chciałeś w tym uczestniczyć?
Proponuję rachunek sumienia z ręką na sercu-ile w tym jest winy nauczyciela a ile Twojej własnej?

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: rodzic » 22:15, 21.01.2012

Jeśli uraziłem to przepraszam ,ale zdania nie zmienię . Tylko kiedy pani uczyła ,bo teraz jest zupełnie inaczej . Znam opinie wielu nauczycieli i absolwentów . Właśnie taką opinie o tej szkole posiadają min ja też.

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: rodzic » 22:24, 21.01.2012

Nauczyciele uczący tam narzekają na atmosferę która tam panuje .

xyz
Posty: 4
Rejestracja: 23:18, 21.01.2012

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: xyz » 23:25, 21.01.2012

A skąd wiesz czy może, czy nie. Pracujesz w tej szkole? Czy może wiesz to tylko z wpisów na tym plotkarskim forum.

rodzic
Posty: 75
Rejestracja: 20:21, 25.12.2011

Re: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łasku

Postautor: rodzic » 23:30, 21.01.2012

Znam wielu nauczycieli i to nie jest plotkarskie forum.


Wróć do „Nauka, szkolnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości