Witam
szukam dobrego stomatologa,protetyka w łasku słyszałam ,że za biedronką przy drogerii laboo kiedyś natura jest dobra pani doktor tylko nie mogę jej znależć ona podobno tez w ośrodku przyjmuje w łasku?? pomóżcie.
stomatolog,protetyk
Re: stomatolog,protetyk
Tam przyjmuje doktor Agnieszka Kościan i pani doktor Zawlik.
Re: stomatolog,protetyk
troche pozno ale po moim ostatnim odkryciu podziele sie wiadomoscia. dlugo szukalem bo jestem dosc "specyficznym" pacjentem. wiadomo fobia przed leczeniem no i wszedzie te peerelowiskie gabinety ktore dodatkowo mnie zrazaja. leczylem sie w lodzi do ost tygodnia. teraz juz lecze sie w dentylionie w łasku. przyjela mnie dr Buss , wyjasnila co i jak, powiedziala co mi jest, ile bedzie kosztowac, ktory specjalista co bedzie robil (bo maja tak lekarza do karzdego schorzenia), zrobila zdjecie na mijscu, kartoteka w komputerze, zdjecie na plycie, moglem wygodnie odpoczac czekajac (bez kolejek na godzine bo maja pania Magde w rejestracji). chyba sie z tego zachwytu zagalopowalem ale polecam. nawet w lodzi czegos takiego nie widzialem a do tego w panoramie łaskiej pisali ze jakas maszynke do robienia zebow na miejscu od reki wstawili. jak poczytam co to, to moze napisze.
a zapomnialem dodac, ze poniewaz jestem tata to w ramach mojej wizyty w czasie mojego leczenia zabralem syna a on za darmo bawil sie w sali zabaw dla dzieci obok;) pomysl przedni. syna juz tez zapisalem;)
a zapomnialem dodac, ze poniewaz jestem tata to w ramach mojej wizyty w czasie mojego leczenia zabralem syna a on za darmo bawil sie w sali zabaw dla dzieci obok;) pomysl przedni. syna juz tez zapisalem;)
Re: stomatolog,protetyk
Szukam dobrego stomatoga protetyka w Łasku lub okolicy.
Byłam pacjentem Dentylionu, ale zawiodłam się,
Byłam pacjentem Dentylionu, ale zawiodłam się,
Re: stomatolog,protetyk
Mogę polecić sprawdzony gabinet stomatologiczny http://www.kolodziejczykowie.pl/uslugi/ ... ny-licowki często korzystałam z ich usług kiedy jeszcze mieszkałam na Podkarpaciu. Moi rodzice po dziś dzień leczą zęby i korzystają z innych usług w tym gabinecie.
Re: stomatolog,protetyk
Polecam gabinety dentystyczne https://www.zdrowy-zab.pl/ mają szeroki zakres usług i duże doświadczenie w swoim fachu. Przyzwoite ceny co do jakości oferowanych usług.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość