Pikieta w sprawie szpitala w Łasku

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o łaskich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
niko
Posty: 2
Rejestracja: 10:00, 27.09.2012

Pikieta w sprawie szpitala w Łasku

Postautor: niko » 10:16, 27.09.2012

Dziś o 12 przed starostwem odbędzie się pikieta w sprawie szpitala w Łasku, niech zgromadzi się jak najwięcej ludzi i niech wiedzą jak los zgotował im pan Starosta!
Szpital w Łasku może być zamknięty a ludzie mogą już nie mieć gdzie się leczyć.
Skład lekarski i pielęgniarski już został rozgromiony.
Niech przyjdzie każdy nawet jeśli nie ma pojęcia o co chodzi, niech przyjdzie jak najwięcej osób.
Może Starosta potraktuje sprawę poważnie!
Ludzie nie wiedzą że pielęgniarki dostały oddelegowanie do różnych miast w Łódzkiem na przeszkolenia, w przeciwnym razie 1/10 etatu co jest marną propozycją, więc nie mają żadnego wyboru! A kto będzie jeździł na jakieś szkolenia do Pszczyny, Turku, itd. nie mając pewności co potem, gdzie i czy w ogóle będą pracować. Lekarze straci wszystkie swoje świadczenia, również odchodzą, zostało bardzo mało osób. Szpital przejęła Centrum Dializa , chociaż sąd wydał wyrok że starosta bezprawnie wydzierżawił szpital. Starosta nie ma teraz pieniędzy żeby ponowie wziąć szpital pod dzierżawę. I co z tego wyroku skoro w praktyce jest inaczej? :evil: W szpitalu panuje chaos, ludzie są nerwowi, ludzie nie będą się tu mogli leczyć. Zapraszam na pikietę.

niko
Posty: 2
Rejestracja: 10:00, 27.09.2012

Re: Pikieta w sprawie szpitala w Łasku

Postautor: niko » 20:36, 27.09.2012

Małe sprostowanie, dziś odbyła się o godz. 12 narada dotycząca sprawy szpitala w Łasku, byli radni i dużo osób, są również nagrania. Pikieta z kolei swoją drogą będzie Jutro , piątek 28.09 o godz. również 12, przed starostwem, zapraszam jak najwięcej osób , niech przyjdzie każdy kto ma chwilę czasu. Mam nadzieję że również pojawią się nagrania z tego spotkania. Zapraszam i niech będzie nas jak najwięcej.


Wróć do „Medycyna, lekarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość