Porodówka w Łasku

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o łaskich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej

Czy masz zamiar rodzić w Łasku?

Czas głosowania minął 23:50, 26.03.2013

TAK
0
Brak głosów
NIE
1
50%
NIE WIEM
0
Brak głosów
NIGDY W ŻYCIU
0
Brak głosów
TYLKO NIE W ŁASKU
1
50%
 
Liczba głosów: 2

Kiler
Posty: 11
Rejestracja: 23:15, 19.03.2013

Porodówka w Łasku

Postautor: Kiler » 23:50, 19.03.2013

Wszystkim kobietom chcącym rodzić stanowczo odradzam szpital w Łasku.
Po 1-syf i bida. Po 2-na moje pytanie odnośnie środka dezynfekcyjnego do rąk usłyszałem "a co to jest" nie mówiąc o mydle, chociaż w dniu kontroli na moment wszystko było, szkoda tylko, że tak krótko. Po 3-kobietą należą się dwie paczki z próbkami i innymi dodatkami od różnych firm. Paczki te są plombowane. Kiedy pielęgniarka przyniosła nam te paczki z perfidnie zerwaną plombą to krew się we mnie zagotowała i kazałem jej przynieść następną bo nie wiem czy w niej czegoś nie brakuje. Pani odpowiedziała mi, że pielęgniarki sobie czytają gazetki z tych paczek. Zaznaczam,że te paczki są w gablocie pod kluczem. Po małej zadymie pani przyniosła drugą w której jak się okazało był płyn do proszek do prania lowella a którego w tej otwartej nie było. Pani od razu uciekła i tyle ją widziałem.
Także uwaga bo to, że w szpitalach grasóją złodzieje to wszyscy wiemy, ale że złodzieje są wśród personelu tego pewnie wszyscy nie wiedzą a paczki te są podarunkiem od różnych firm dla tych matek, które rodzą. Tak naprawdę to jest sprawa dla prokuratora. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.

Wróć do „Medycyna, lekarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości