Stomatolog w okolicy

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o łaskich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
katheee
Posty: 3
Rejestracja: 12:40, 20.09.2013

Re: Stomatolog w okolicy

Postautor: katheee » 13:02, 20.09.2013

Polecam dr Strąka, poszłam z polecenia koleżanki i nie żałuje .
Konkretnie i na temat a do tego przyjemna atmosfera .
Pokonałam strach :? przed dentystą ... ;)

annam
Posty: 16
Rejestracja: 12:39, 05.02.2014

Re: Stomatolog w okolicy

Postautor: annam » 21:56, 06.02.2014

Najlepszym dentystą jest dr, który przyjmuje na przeciw Biedronki, w starym budynku
Spółdzielni Mieszkaniowej obok przedszkola, ul. im. Bogusa, obok "Pani Dzień Dobry" .
Drogi ale dobry i skuteczny.

olo
Posty: 2
Rejestracja: 09:35, 26.03.2014

Re: Stomatolog w okolicy

Postautor: olo » 09:46, 26.03.2014

ja z czystym sumieniem powiem ze klinika dentylion u dr Buss-Maleszki jest bomba. mnie leczyli na fotelu a moj dzieciak w ramach mojej wizyty ciekal po sali zabaw ktora jest drzwi w drzwi (wejscie w cenie leczenia oczywiscie). do tego takie drobiazgi jak wystroj, rejestratorka (rewelacja) czy sztab lekarzy do spraw roznych, czy gablotki z preparatami i szczotkami - jeszcze tak od a do z nigdzie nie bylem leczony. jak dla mnie bomba zwlaszcza jak na taki grajdol jak lask. wczesniej musialem szukac takich specjalistow po lodzi a i tak do piet nie dorastajom naszej laskiej klinice. jest powod do dumy. najciekawsze to to ze obok jest tez myjnia wiec i auto w miedzyczasie mialem czyste;)
:mrgreen:

Off
Posty: 1
Rejestracja: 17:30, 21.05.2015

Re: Stomatolog w okolicy

Postautor: Off » 17:51, 21.05.2015

Szukałam stomatologa w Łasku dla mojej 11 letniej córki, byłam u dwóch dentystów niestety dopiero niedawno znalazłam odpowiedniego .Trafiłam z polecenia znajomej do doktora Strąka ,przyjmuje w tej przychodni przy Warszawskiej. Jako jedyny sprawił ,że moje dziecko z przyjemnością siada na fotelu. Pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i sprawia ,że człowiek zapomina o stresie. Podejscie do pacjenta sprawiło, że wraz z mężem zostaliśmy również pacjentami Pana doktora .W gabinecie panuje przemiła atmosfera. Gorąco polecam . :)

irekkap
Posty: 2
Rejestracja: 13:06, 02.07.2015

Re: Stomatolog w okolicy

Postautor: irekkap » 13:13, 02.07.2015

to może też się do niego zgłoszę, jak tak zachwalacie


Wróć do „Medycyna, lekarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości