Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Najlepszy fotograf, zespół na wesele, sala? Nasi użytkownicy doradzą najlepiej!
Wilczyca
Posty: 4
Rejestracja: 10:21, 11.07.2013

Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: Wilczyca » 12:02, 11.07.2013

Witajcie, chciałbym zacząć wątek związany z fajnymi miejscami, w których można zrobić wesele czy inną większa imprezę w dobrym klimacie, z fajnymi właścicielami, którzy nie będą zdzierać kasy i wszystko będzie sprawnie zorganizowane. Macie jakieś typy w okolicy Łasku ?

Wilczyca
Posty: 4
Rejestracja: 10:21, 11.07.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: Wilczyca » 11:12, 12.07.2013

"Fajne klimaty" masz na myśli rozpierduchy ? :P Rozwiń wątek.

Wilczyca
Posty: 4
Rejestracja: 10:21, 11.07.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: Wilczyca » 14:39, 12.07.2013

No właśnie czułam podstęp ... ;) Może ktoś jeszcze ? Nikt nie robi wesel czy imprez firmowych w okolicy Łasku, Kolumny, Pabianic ? :)

Wilczyca
Posty: 4
Rejestracja: 10:21, 11.07.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: Wilczyca » 08:25, 15.07.2013

Poszukałam na własną rękę i jak na razie bardzo fajnie wygląda hotel (czy może bardziej pensjonat) Przygoń w Kolumnie. W sumie blisko Łasku, byłam nawet na miejscu i świetna lokalizacja, ładny budynek, spory parking i bardzo miła właścicielka, która wychodzi z inicjatywą. Cenowo też spoko. Póki co szukam dalej, ale jak na razie to mój numer 1.

blade74
Posty: 3
Rejestracja: 08:48, 18.07.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: blade74 » 09:31, 18.07.2013

Jako mieszkaniec Łasku od prawie 40-tu lat, może nie balujący ale mający jakieś pojęcie o tym co się dzieje w mieście pozwolę sobie na przeprowadzenie analizy kilku lokali, w których bywam lub bywałem. Zaznaczam, że jest to moja subiektywna ocena i może różnić się od innych.
1) "Eden" przy ul. Warszawskiej (za szpitalem, za torami) - byłem tam dwukrotnie i dobrze się tam bawiłem. Zalety: niewygórowana cena, smaczne menu, miła obsługa i czas praktycznie bez ograniczeń. Wady: chyba za daleko centrum miasta ale dla wielu to zaleta (przy trasie Łask - Łódź)
2) "Retro" przy ul. Polnej - chyba najbardziej reprezentacyjny lokal w Łasku ale można tam iść na jedno piwo czy kawę z kobietą lub przyjaciółmi. Zalety: ładny wystrój lokalu (naprawdę jest się czym pochwalić), miła obsługa, kultura, dobra muzyka. Wady: przy spotkaniach do ok. 20 osób lokal nie będzie zamknięty tylko będą wydzielone stoliki, ceny może nie z kosmosu ale wysokie i przede wszystkim ograniczony czas otwarcia. Dobry lokal do organizacji komunii, konsolacji i innych imprez tylko te ceny...
3) "Yellow" - róg ul. Jana Pawła II i Narutowicza - moim zdaniem chyba najbardziej przereklamowany lokal i dość kiepska reklama. Organizowałem tam spotkanie i ... nie polecam. Wystrój jako taki ale ciasno, brak możliwości wyjścia na zewnątrz z pomieszczenia na samym dole, ubogie menu, ograniczony czas otwarcia lokalu. Zalety: miła obsługa, która dwoi się i troi aby zadowolić klientów.
4) "Wenecja" - ul. 9 Maja - lokal raczej zdominowany przez młodzież. Rzadko tam bywam ale według mnie i moich znajomych jest tam najlepsza pizza w w mieście. Ceny rozsądne, obsługa o.k.
5) "Kameralna" - przy ul. Podleśnej - byłem tam dwukrotnie ale jako gość. Zalety: ładny wystrój, elegancko, ładny ogród na zewnątrz, smacznie. Co do cen i godzin imprez nie mam pojęcia ale warto wziąć pod uwagę. Generalnie dobry lokal do organizacji komunii, konsolacji i innych imprez.
5) "Kominek" - przy ul. Warszawskiej. Zalety: całodobowa restauracja, możliwość noclegu (cena ok. 60-80zł), miła obsługa. Wady: niezbyt tanio ale obiad można tam zjeść. Generalnie dobry lokal do organizacji komunii, konsolacji i innych imprez.
6) "Cezar" - róg ul. Narutowicza i Górnej - bywałem tam już ponad dwadzieścia lat temu. Jak to było kiedyś napisane na murze: "Cezar naszym domem" i pod tym "Boże, daj mu dom" :-). Lokal odpowiedni na wesela i duże spotkania towarzyskie. Zalety: rozsądne ceny, miła obsługa, dobra lokalizacja.
7) "Rapsodia" - przy ul. Narutowicza - lokal moim zdaniem raczej na imprezę z kolegami do posiedzenia przy kilku piwkach. Zalety: miła obsługa, dobra lokalizacja, smaczne i niedrogie menu, nieograniczony czas imprezy. Wady: wystrój bez szału...
Kiedyś był jeszcze "Bagdad" chyba przy ul. Słonecznej ale już go nie ma. Można tam bylo milo spędzić czas przy dobrej muzyce i do późna. Nieporozumieniem był fakt opłaty za każde skorzystanie z toalety w lokalu :-(. Ceny nie były niskie ale atmosfera dobra :-).

mag79
Posty: 1
Rejestracja: 19:00, 22.07.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: mag79 » 19:16, 22.07.2013

Blade w wielu przypadkach się z Tobą zgadzam jednak mam kilkauwag. Owszem Retro i jest najbardziej reprezentatywne, ale mają tam ceny z kosmosu i baaardzo ograniczony czas otwarcia tego lokalu. Fakt faktem miła obsługa. Jednak co do Wenecji zmieniłam zdanie. Pizza się już popsuła. Ostatnio dostałam pizzę z włosem, a składników tyle co kot napłakał. No i Wenecja nie jest miejscem gdzie można zorganizować jakąś uroczystość to tylko pizzeria. W Yellow masz rację za dużo miejsca nie ma, ale do 35 osób da się coś zorganizować. Organizowałam tam imprezę (20 osób) i większość była zadowolona. Jak dla mnie znacząco poprawili pizzę (dają znacznie więcej składników). W Edenie również byłam na imprezie i miło wspominam organizowaną tam imprezę, jednak za daleko od centrum.

blade74
Posty: 3
Rejestracja: 08:48, 18.07.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: blade74 » 14:00, 23.07.2013

Fakt, ceny w "Retro" nie należą do najniższych, słyszałem, że dobra jest tam pizza. "Wenecja", fakt, jest pizzerią ale można tam spotkać się na piwie w wąskim gronie. "Yellow" jest u mnie skreślone, może inni są zadowolenie, ja jednak nic więcej tam nie zorganizuję. Może jakieś inne lokale???

velope
Posty: 6
Rejestracja: 15:01, 20.08.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: velope » 17:21, 21.08.2013

Bylam na dwoch weselach w Retro i za kazdym razem swietnie sie bawilam.
Dobrze zorganizowane imprezy, fajny wystroj i smaczne jedzenie.
Nie wiem niestety jak to wyglada cenowo w porownaniu do innych miejsc.

Ampułka
Posty: 1
Rejestracja: 19:26, 07.11.2013

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: Ampułka » 19:30, 07.11.2013

W 100% popieram pomysł z restauracją "Praga". Wysypisko zlikwidowane, więc zapachy już wyeliminowane. Wspaniała właścicielka. Piękna duża sala i koszt bardzo przystępny.

Na pewno mogę odradzić "Kominek". Z Panią Właścicielką nie idzie się dogadać, ceny podnosi jak chce i kiedy chce, nic jej nie pasuje i o wszystko trzeba się dosłownie wykłócić.

Awatar użytkownika
daria
Posty: 4
Rejestracja: 13:16, 18.03.2015
Lokalizacja: Łask/Łódź

Re: Gdzie zrobić wesele czy inną imprezę w okolicy Łasku?

Postautor: daria » 13:37, 18.03.2015

A może klasycznie w remizie? ;) Tam samemu zadbasz o catering, wystrój, godziny otwarcia ;)


Wróć do „Ślub i wesele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości