Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 21:45, 28.02.2013

Sowa pisze:A czy na dekoderach z pvr dokona sie to automatycznie i do ktorej powinny byc wszystkie przewidziane kanały??


Zgadza się, dekodery PVR pobiorą wszelkie zmiany automatycznie. Wszystkie kanały powinny być udostępnione do końca przedziału godzinowego, który został wskazany w poście informującym o pracach modernizacyjnych - mianowicie do godziny 20. [PM]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 21:09, 01.03.2013

No kanału HD są niezle to wyglada mam nadzieje ze tak bedzie zawsze :)

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 10:23, 02.03.2013

Stefania pisze:Niezłe? Jakieś 80% jakości kanałów starej ŁTK. Kanały SD nadal mierne. Obraz rozmyty. Dziękujemy za tę "nowoczesność"...



Prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej listy kanałów, których odbiór jest nieprawidłowy. Sprawdzimy to. [PM]

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: lucksm » 11:07, 02.03.2013

Witam, proszę o podanie na jaki okres są dostępne wszystkie kanały.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 13:27, 02.03.2013

Szanowni Abonenci,

w związku z pojawiającymi się pytaniami o aktywowany Pakiet VIP informujemy, że okres dostępu do niego nie jest w żaden sposób określony czasowo. W każdym przypadku kanały zostaną automatycznie odłączone w momencie pobrania pierwszej aktualizacji przez dekoder. Wówczas Wasze dekodery pobiorą listę programów przypisaną do posiadanego Pakietu. Nadmieniamy, że z tytułu posiadania możliwości odbioru pełnej oferty Vectry nie będą naliczane żadne opłaty dodatkowe. [PM]

Pozdrawiamy,
Zespół Vectra S.A.

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 18:00, 03.03.2013

U mnie vectra się już zmęczyła co chwila błąd E8,a przecież prosiłem żeby zostawić pakiet cyfrowy ŁTK a będę wam płacił za vectre i nie będę z niej korzystał,a w zamian mam analogową ŁTK i błąd E8 z vectry i jak tu się nie wkur...... jak człowiek ma 1 dzień w tygodniu wolny i chciałby coś obejrzeć i się zregenerować na kolejny tydzień pracy to zostaje mu h....y analog lub E8

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:43, 03.03.2013

Tomek34 pisze:U mnie vectra się już zmęczyła co chwila błąd E8,a przecież prosiłem żeby zostawić pakiet cyfrowy ŁTK a będę wam płacił za vectre i nie będę z niej korzystał,a w zamian mam analogową ŁTK i błąd E8 z vectry i jak tu się nie wkur...... jak człowiek ma 1 dzień w tygodniu wolny i chciałby coś obejrzeć i się zregenerować na kolejny tydzień pracy to zostaje mu h....y analog lub E8



Uprzejmie informujemy, że na terenie całej Polski odnotowaliśmy awarię telewizji cyfrowej. Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności. Obecnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że została ona usunięta. [PM]

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 18:07, 04.03.2013

Dziś byłem w biurze ŁTK chciałem zamówić multiroom na 2 pozostałe telewizory w domu,a tu niestety nie można(tylko 2 dekodery na dom),droga Vectro mamy 21 wiek to nie komuna gdzie było kilka telewizorów na blok,nie uważam się za super bogacza ale mam 3 pokoje i w każdym telewizor i nie czuję się jak bym nadużywał luksusu,czy będzie taka możliwość abym jednak mógł dokupić 2 dekodery?bo niestety w biurze nic nie wiedzą(pozdrawiam dzwoniących do biura po informacje, to taka jak by wyrzucić parę złotych na pogodę)

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 18:17, 04.03.2013

Tomek34 pisze:Dziś byłem w biurze ŁTK chciałem zamówić multiroom na 2 pozostałe telewizory w domu,a tu niestety nie można(tylko 2 dekodery na dom),droga Vectro mamy 21 wiek to nie komuna gdzie było kilka telewizorów na blok,nie uważam się za super bogacza ale mam 3 pokoje i w każdym telewizor i nie czuję się jak bym nadużywał luksusu,czy będzie taka możliwość abym jednak mógł dokupić 2 dekodery?bo niestety w biurze nic nie wiedzą(pozdrawiam dzwoniących do biura po informacje, to taka jak by wyrzucić parę złotych na pogodę)


Tomek34, aktualnie nie ma takiej możliwości. Klienci telewizji cyfrowej mogą mieć tylko dwa dekodery. Powyższe wynika z ograniczeń systemowych oraz technicznych. Na pozostałych telewizorach możemy zaproponować telewizję analogową. [AA]

Tomek34
Posty: 16
Rejestracja: 18:12, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Tomek34 » 18:44, 04.03.2013

:lol: :lol: to jak się nie ma możliwości technicznych i systemowych to po co brać się za sprzedawanie ludziom telewizji,bo w tej sytuacji czuję się tak jak bym poszedł na basen popływać ,ale by było tyle ludzi że mógł bym tylko stać w tej wodzie bez możliwości pływania


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości