Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 10:05, 15.03.2013

Technik stwierdził ze dziwi go czemu tak jest ze Vectra puszcza taki sygnał, i że nic nie da sie z tym zrobic bo to idzie od góry.ŁTK puszczała sygnał nieprzetworzonym, a oni tu kombinują i albo pchają za dużo w daną częstotliwość albo może jakaś kompresja jest która pogarsza jakość. Dlatego tez powtórze ze zdecydowalem sie na rok tylko między innymi po czytaniu wielu forów a z 2 strony na dana chwile byla to najbardziej korzystna oferta, bo na 2 tv wystarczy mi analog który został.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 18:49, 17.03.2013

Sowa pisze:Technik stwierdził ze dziwi go czemu tak jest ze Vectra puszcza taki sygnał, i że nic nie da sie z tym zrobic bo to idzie od góry.ŁTK puszczała sygnał nieprzetworzonym, a oni tu kombinują i albo pchają za dużo w daną częstotliwość albo może jakaś kompresja jest która pogarsza jakość. Dlatego tez powtórze ze zdecydowalem sie na rok tylko między innymi po czytaniu wielu forów a z 2 strony na dana chwile byla to najbardziej korzystna oferta, bo na 2 tv wystarczy mi analog który został.


Sprawdzimy, co się dzieje. Poinformowaliśmy techników. [AD]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 20:17, 17.03.2013

Vectra_SA pisze:
Sowa pisze:Technik stwierdził ze dziwi go czemu tak jest ze Vectra puszcza taki sygnał, i że nic nie da sie z tym zrobic bo to idzie od góry.ŁTK puszczała sygnał nieprzetworzonym, a oni tu kombinują i albo pchają za dużo w daną częstotliwość albo może jakaś kompresja jest która pogarsza jakość. Dlatego tez powtórze ze zdecydowalem sie na rok tylko między innymi po czytaniu wielu forów a z 2 strony na dana chwile byla to najbardziej korzystna oferta, bo na 2 tv wystarczy mi analog który został.


Sprawdzimy, co się dzieje. Poinformowaliśmy techników. [AD]



ale ja tym postem nie zgłaszalem zapotrzebowania na sprawdzanie bo wiem ze nic nie zrobicie z tym, tylko stwierdzilem fakt i powtórzylem co usłyszalem od technika.

mateusz_45
Posty: 20
Rejestracja: 22:24, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mateusz_45 » 12:15, 23.03.2013

MAM PYTANIE CZY W OFERCIE VECTRY POJAWIĄ SIĘ KANAŁY Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport W DNIU 5 KWIETNIA I W JAKIEJ JAKOSĆI BĘDĄ KANAŁY SD CZY HD I CZY 15 KWIETNIA DOŁĄCZONY DO OFERTY BĘDZIE KANAŁ TVP ROZRYWKA

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 15:20, 23.03.2013

mateusz_45 pisze:MAM PYTANIE CZY W OFERCIE VECTRY POJAWIĄ SIĘ KANAŁY Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport W DNIU 5 KWIETNIA I W JAKIEJ JAKOSĆI BĘDĄ KANAŁY SD CZY HD I CZY 15 KWIETNIA DOŁĄCZONY DO OFERTY BĘDZIE KANAŁ TVP ROZRYWKA



W dniu 21 marca ogłoszono powstanie nowej platformy NC+ w wyniku połączenia Cyfry+ i telewizji „n”. W związku z połączeniem nastąpią zmiany w ofercie pakietów premium Canal+ u wszystkich operatorów, w tym również w Vectrze. Wszystkie kanały nowej platformy NC+ będą nadawane w wersjach SD i HD.
Udostępnione zostaną kanały: Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ Film2, Canal+ Family2. Zmiana kanałów, według informacji od nadawcy fizycznie nastąpi 5 kwietnia. O dołączeniu kanału TVP Rozrywka nie posiadamy żadnej potwierdzonej informacji, zatem na tę chwilę nie mamy możliwości odniesienia się do tego zapytania. O wszystkich planowanych zmianach poinformujemy. [Maja]

Awatar użytkownika
mario
Posty: 33
Rejestracja: 08:00, 14.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mario » 16:18, 23.03.2013

Do @VECTRA_SA

Jak uzyskać dostęp do konta na serwerach VECTRY? Chodzi mi o ftp, www, email.

mateusz_45
Posty: 20
Rejestracja: 22:24, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mateusz_45 » 19:09, 23.03.2013

a gdy będzie np. kilka meczów ligi mistrzów to podobnie w nc+ będą właczane kanały canal + sport 2,3,4 tyle ile meczy czy w vectrze tez pojawią się te kanały

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 19:52, 23.03.2013

mario pisze:Do @VECTRA_SA

Jak uzyskać dostęp do konta na serwerach VECTRY? Chodzi mi o ftp, www, email.


Niezależnie od tego, jaki pakiet Internetowy posiadasz, dostaniesz 1 GB dla konta poczty elektronicznej i 200 MB dla konta www/ftp bezpłatnie. Aby konto zostało aktywowane zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Pomocy Technicznej poprzez naszą infolinię. [Maja]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 19:55, 23.03.2013

mateusz_45 pisze:a gdy będzie np. kilka meczów ligi mistrzów to podobnie w nc+ będą właczane kanały canal + sport 2,3,4 tyle ile meczy czy w vectrze tez pojawią się te kanały


Obecnie nie posiadamy możliwości odniesienia się do Twojego zapytania, w tej kwestii oczekujemy potwierdzenia od nadawcy kanałów. [Maja]

mateusz_45
Posty: 20
Rejestracja: 22:24, 08.01.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: mateusz_45 » 07:52, 27.03.2013

ile kosztuje pakiet vip + internet 10mb + multiroom dekoder z nagrywarką jeden i drugi proszę o odpowiedż i dlaczego odradzano mi kupno dwóch dekoderów z nagrywarką


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości