Łaska "telewizja" kablowa

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 09:03, 27.03.2013

mateusz_45 pisze:ile kosztuje pakiet vip + internet 10mb + multiroom dekoder z nagrywarką jeden i drugi proszę o odpowiedż i dlaczego odradzano mi kupno dwóch dekoderów z nagrywarką


Skontaktuj się z nami na priv podając dane kontaktowe, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci aktualną ofertę zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Nadmieniamy, iż nie ma możliwości posiadania pakietu VIP na dwóch dekoderach, na drugim dekoderze może być najwyżej Pakiet Platynowy. Jeżeli chodzi dekodery jeżeli są takie możliwości (lokalna placówka posiada odpowiednią liczbę sprzętów) to jak najbardziej nie powinno być problemu z wydaniem dwóch dekoderów PVR. [Aleks]

Awatar użytkownika
cytrus
Posty: 4
Rejestracja: 18:25, 02.04.2013

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: cytrus » 19:12, 02.04.2013

Do Vectra

Mam pytanie: mianowicie czy jest możliwość podlądu E-FAKTUR bez wyrażenia zgody na faktury drogą elektroniczną. Czyli kożystać z faktur papierowych i mieć wląd w e-faktury na stronie Vectry

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 20:25, 02.04.2013

cytrus pisze:Do Vectra

Mam pytanie: mianowicie czy jest możliwość podlądu E-FAKTUR bez wyrażenia zgody na faktury drogą elektroniczną. Czyli kożystać z faktur papierowych i mieć wląd w e-faktury na stronie Vectry



Niestety nie ma takiej możliwości. Uzyskanie dostępu do systemu e - Faktury jest równoznaczne z otrzymywaniem faktury drogą elektroniczną. [Maja]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 21:52, 02.04.2013

a kiedy takowej faktury sie moge spodziewać odkad podpsialem umowe nie dostalem zadnej e-faktury.ogarnijcie sie!!! a i od kiedy będzie można wykupić pakiet canal+(ile bedzie kosztował ? w biurze mówili ze od kwietnia będzie wiadomo. Bo nie wiadomo kiedy wyłączą Vipa a canal + chciałbym mieć

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 21:54, 02.04.2013

beryl pisze:Długo jeszcze nie będzie NatGeo w analogu?


NatGeo powinien być dostępny. Prosimy o informacje czy próbowałeś już dostroić swój odbiornik?
Jeśli powyższa czynność nie przyniosła pożądanego rezultatu zapraszamy do kontaktu poprzez priv przesyłając swoje dane abonenckie. [Maja]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 22:02, 02.04.2013

Sowa pisze:a kiedy takowej faktury sie moge spodziewać odkad podpsialem umowe nie dostalem zadnej e-faktury.ogarnijcie sie!!! a i od kiedy będzie można wykupić pakiet canal+(ile bedzie kosztował ? w biurze mówili ze od kwietnia będzie wiadomo. Bo nie wiadomo kiedy wyłączą Vipa a canal + chciałbym mieć



Fakturowanie w naszej firmie rozpoczyna się 7 dnia każdego miesiąca. W przypadku korzystania z usługi e - Faktury faktura zostanie udostępniona między 10 a 15 dniem miesiąca.
Nowa oferta pakietów jest dostępna dla Klientów Vectry już od 2 kwietnia 2013, zatem zakup Pakietu jest już możliwy. Nowe kanały pojawią się w dniu ich uruchomienia przez nadawcę, tj. 5 kwietnia 2013.
Niestety na forum nie posiadamy możliwości przedstawiania swojej oferty. Jeśli jesteś zainteresowany przekażemy Twoje dane do Działu Promocji i Sprzedaży w celu przedstawienia oferty na Pakiet Premium Canal +. [Maja]

Awatar użytkownika
Sowa
Posty: 115
Rejestracja: 23:08, 29.12.2011

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Sowa » 22:05, 02.04.2013

Udostepniona ale gdzie?? przyjdzie na mój mail?? tak jestem zainteresowany Canal + Premium a moje dane juz podawalem.

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 12:50, 03.04.2013

Sowa pisze:Udostepniona ale gdzie?? przyjdzie na mój mail?? tak jestem zainteresowany Canal + Premium a moje dane juz podawalem.



Zalogowanie się na konto e - Faktury jest możliwe dopiero po wystawieniu przez system bilingowy rachunku i wysłaniu na podany adres e-mail informacji, że faktura została wystawiona. Zatem na maila zostanie przesłane powiadomienie o wystawieniu rachunku, a wgląd do dokumentu będzie możliwy po zalogowaniu się do systemu e - Faktury.
Zgodnie z informacją zawartą w poprzednim poście przekazujemy zgłoszenie dotyczące Canal + do Działu Promocji i Sprzedaży. Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz Konsultant. [Maja]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 12:57, 03.04.2013

beryl pisze:
Vectra_SA pisze:
beryl pisze:Długo jeszcze nie będzie NatGeo w analogu?


NatGeo powinien być dostępny. Prosimy o informacje czy próbowałeś już dostroić swój odbiornik?
Jeśli powyższa czynność nie przyniosła pożądanego rezultatu zapraszamy do kontaktu poprzez priv przesyłając swoje dane abonenckie. [Maja]


Powinien, ale nie jest, od niedzieli wyświetla się komunikat "Serwis niedostępny" i nie jest to komunikat generowany przez mój tv. Nie dostrajałem odbiornika, bo po co? Chyba, że znów pozmienialiście kolejność kanałów nikogo o tym nie informując.


Przekazaliśmy zgłoszenie o nadesłanie aktualnego układu programów w Łasku. Prosimy o cierpliwość. [Maja]

Awatar użytkownika
Vectra_SA
Posty: 118
Rejestracja: 18:59, 08.01.2013
Lokalizacja: cała Polska
Kontaktowanie:

Re: Łaska "telewizja" kablowa

Postautor: Vectra_SA » 13:44, 03.04.2013

beryl pisze:Jak widać wystarczyło, bo NatGeo cudownie się znalazło na swoim miejscu. Czyli jednak wcześniejsza informacja "powinno być" był z kąta kuli wzięta.
A po ostatniej odpowiedzi wnioskuję, że osoby z vectry udzielające się na tym forum nie są "miejscowe", prawda?



Jeśli będziesz zainteresowany otrzymaniem wykazu kanałów analogowych prosimy o wiadomość zwrotną. Cieszymy się, że ponownie uzyskałeś możliwość odbioru kanału National Geographic.
Odpowiadając na ostatnie zapytanie - nie, nie jesteśmy "miejscowi". :) [Maja]


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości